artykuły

targiTARGI
ReklamaBilbord - Ubezpieczenia Sebastian

Aż 50 wejściówek na targi Camper&Caravan Show w Nadarzynie [KONKURS]

Aż 50 wejściówek na targi Camper&Caravan Show w Nadarzynie [KONKURS]

Już 20 października w podwarszawskim Nadarzynie wystartują międzynarodowe targi Camper&Caravan Show 2017. To spotkanie nie tylko z producentami sprzętu, ale także ze znanymi osobistościami z szeroko pojętego świata turystyki. Podobnie jak w Niemczech, również i tam zaplanowany jest specjalny zlot dla carawaningowców. Z tym większą przyjemnością pragniemy poinformować, że dla naszych Czytelników mamy aż 50 wejściówek na to wydarzenie. 

To będzie prawdziwe święto turystyki. Na targach pojawią się nie tylko znani producenci i dealerzy kamperów (Hobby, MTM Kampery, Camp&Trailer, CamelCamp, Balcamp, 4kampery.pl, Elcamp, 2N-Everpool, Transa-M i inni) ale też firmy, zajmujące się promocją danego regionu (w Polsce i za granicą) a nawet sprzedające elektronikę (Sferis). Nie zabraknie również atrakcji dla wodniaków, sporą grupę swoich przedstawicieli będą tu miały nie tylko regiony, ale też motorówki czy jachty. Pojawi się również firma Skydream, która będzie przekonywać zwiedzających, że latanie własnym samolotem jest dostępne i daje mnóstwo radości.

Podsumowując: każdy turysta znajdzie coś dla siebie, gwarantujemy.

W ramach targów odbędzie się również Festiwal Podróżników. Wśród zaproszonych gości m.in. takie znakomitości jak: Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Marek Kamiński, Mateusz Kusznierewicz i Nela Mała Reporterka. Nie zabraknie również czegoś dla młodego pokolenia - pojawią się YouTube’rzy, którzy na co dzień na swoich kanałach pokazują podróże i miejsca, które odwiedzili. 

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Łącznie podczas trzech dni pojawi się nawet kilkudziesięciu obieżyświatów. 

A to wszystko już w dniach 20-22 października 2017 roku w Ptak Warsaw Expo (al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy). Szykuje się naprawdę świetne wydarzenie - nie może Was zabraknąć!

Specjalnie dla Czytelników Polskiego Caravaningu, organizator przekazał aż 50 wejściówek na to wydarzenie. Chcesz zgarnąć jedną z nich? Napisz w komentarzu na Facebooku pod tym postem odpowiedź na pytanie: co najbardziej kreatywnego można robić w kamperze?

Mamy nadzieję, że uda nam się nagrodzić wszystkie odpowiedzi, ale kto pierwszy, ten lepszy :)

Na odpowiedzi czekamy do 19 października. 


Administrator06.10.201733