artykuły

WIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - fajny kamper 14.01-31.01 Sebastian
#podróżyj inaczej i wygraj nasze gadżety!

#podróżyj inaczej i wygraj nasze gadżety!

Już za kilka dni rozpoczynają się targi Caravans Salon w Poznaniu. Według informacji podanych przez organizatorów, na miejscu będziemy mogli zobaczyć 250 nowoczesnych kamperów i przyczep kempingowych. Na halach nie może zabraknąć również „Polskiego Caravaningu” - będziemy na miejscu częstując Was napojami energetyzującymi przy okazji proponując zabawę związaną z hashtagiem #podrozyjinaczej! 

Od setnego numeru naszego magazynu „Podróżyj Inaczej” stało się hasłem przewodnim całego tytułu. Tym samym chcemy pokazać, że caravaning to inna forma nie tylko podróżowania, ale również życia. To pewnego rodzaju hobby, które trwa cały rok.

Również Was chcemy zachęć do tego, by „Podróżyć Inaczej”. W związku z najbliższymi targami Caravans Salon w Poznaniu pragniemy Was zaprosić na nasze stoisko. To tam znajdziecie najnowsze wydanie drukowane magazynu, kącik technologiczny, kawę oraz napoje dla każdego chętnego. 

Będąc u nas na stoisku zróbcie sobie zdjęcie i udostępnijcie na swoich profilach w social mediach (FB, IG) z hashtagiem #podrozyjinaczej. Wśród wszystkich zgłoszeń po targach wybierzemy najlepsze fotki, które zostaną nagrodzone pakietami naszych gadżetów. 

Pamiętajcie, by zdjęcie na Waszym profilu było publiczne. Inaczej nie będziemy w stanie go znaleźć!

To co - do zobaczenia w Poznaniu? :) 


Bartłomiej Ryś22.09.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW