artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance
Nowości Etrusco na rok modelowy 2023

Nowości Etrusco na rok modelowy 2023

Czas czytania 2 minuty

W programie produkcyjnym na najbliższy rok debiutują dwa modele półzintegrowane na bazie Forda Transita, w których dominującym założeniem jest grupa siedzisk „face to face”. Kampery z sygnaturami T 7.3 QCF i T 7.3 SCF dostępne są już od 56 999 EUR.

Kampery z logiem Etrusco produkowane od 2016 roku w Toskanii to jeden z najmłodszych brandów działających pod skrzydłami Erwin Hymer Group.

Z okazji zmiany roku modelowego, Etrusco wprowadza dwa kolejne warianty wnętrz kamperów na bazie Forda. Modele T 7.3 QCF i T 7.3 SCF już są dostępne u partnerów handlowych firmy. Oba przekonują nowoczesnymi i mocnymi kombinacjami napędowymi. Kampery zostały zaprojektowane tak, aby na długości 7,34 m i szerokości 2,32 m oferowały wystarczającą ilość miejsca i przyjemną atmosferę. Nowością w modelach półzintegrowanych opartych na Fordzie jest grupa siedzeń. Dwie naprzeciwległe sofy wraz z fotelami w kabinie i funkcjonalnym stołem jadalnym tworzą strefę dzienną w rozmiarach XXL! Całość dopełnia przestronna łazienka z oddzielnym prysznicem, ergonomicznie urządzona kuchnia z dużą powierzchnią roboczą, przestronny tylny garaż z dużą klapą bagażnika oraz bogate wyposażenie standardowe. Co ważne, dzięki składanemu łóżku i możliwości konwersji grupy siedzeń, w nowych modelach może spać nawet pięć osób.

Różnice między oboma modelami dotyczą aranżacji głównej sypialni: pojedynczych tapczanów lub królewskie łóżka. W T 7.3 SCF mamy dwa pojedyncze tapczany (o długości max. 207 cm i szerokości 76 cm). Oba można łatwo przekształcić w podwójne łóżko, tworząc dużą powierzchnię do spania o szerokości 210 cm. Z kolei w modelu T 7.3 QCF jest duże, królewskie łóżko o powierzchni 192 cm x 148 cm.

ReklamaNowości Etrusco na rok modelowy 2023 1
Wspomnieliśmy, że już można składać zamówienia na kampery. Otóż 2 z 45 autoryzowanych reprezentantów Etrusco znajdziemy w Polsce. To firma FOXMOTORS z miejscowości Brzozowo w powiecie chełmińskim i XCAMP Sp. z o. o. (gmina Ceków w województwie wielkopolskim).

Fot. Etrusco


Rafał Dobrowolski16.11.20220 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News