artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Nie żyje Bartłomiej Kożuch...

Nie żyje Bartłomiej Kożuch...

Czas czytania 2 minuty

Z przykrością zawiadamiamy o śmierci Bartka Kożucha, właściciela firmy od prawie 20 lat produkującej kampery w Polsce. Bartek był przedsiębiorcą, jednym z twórców polskiej myśli caravaningowej.

Stworzona przez Bartka firma Ebacamp powstała w 2005 roku rozwijając się na przestrzeni lat w kierunku wytwórcy  pojazdów wyprawowych, działającego z wykorzystaniem najlepszych technologii i produkującego za rozsądną cenę. To kompendium dobrych propozycji. Ukształtowana przez Bartka, bazująca na doświadczeniu oferta skupia obecnie myśli przewodnie w postaci bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności podczas podróżowania.

Firma projektuje wnętrza za pomocą specjalistycznego oprogramowania, z wykorzystaniem technologii CNC. Do tapicerowania pokryć meblowych wykorzystywane są skóry najwyższej jakości, gwarantując relaks, komfort. Z imprez targowych pamiętamy prezentowanego Mercedesa Unimog U300, który przyciągał zainteresowanie odwiedzających mnogością ciekawych rozwiązań technologicznych i śmiałą koncepcją.

Żona zapewnia, że wraz z synem Martynem będą kontynuowali dzieło Bartka, pracowali nad realizacją i rozwojem jego marzeń.

Bartku, będzie nam Ciebie brakowało...

Składamy kondolencje rodzinie.   

Informujemy jednocześnie, że Msza Święta żałobna odprawiona będzie 31 stycznia 2024 r. (środa) o godzinie 13:00 w kościele parafialnym w Sarnowie, 86-212 gm. Stolno. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po Mszy Św. Różaniec odmawiany będzie w dniu pogrzebu o godzinie 12:30 w kościele.

ReklamaNie żyje Bartłomiej Kożuch... 1

Szymon Kwiatkowski26.01.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News