artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Nagroda "Overall Concept Van" dla Globe-Traveller

Nagroda "Overall Concept Van" dla Globe-Traveller

Czas czytania 2 minuty

Kamper Globe-Traveller Falcon 2Z zdobywa tytuł zwycięzcy w kategorii "Overall Concept Van" na European Innovation Award 2024.

Globe-Traveller, renomowany producent luksusowych kamperów ogłasza, że jego innowacyjny model Globe-Traveller Falcon 2Z został laureatem w kategorii "Overall Concept Van" na European Innovation Award 2024. Ta prestiżowa nagroda podkreśla wyjątkowe osiągnięcia i innowacyjność w branży caravaningowej, skupiając się na najbardziej kreatywnych i funkcjonalnych projektach na rynku.

Nagroda

Zaprezentowany na Caravan Salon Düsseldorf w 2023 roku, Globe-Traveller Falcon 2Z na nowo zdefiniował projektowanie kamperów, łącząc luksus, funkcjonalność i estetyczną elegancję. Wnętrze kampera zdobi oświetlenie LED Ambiance, tworząc spokojną atmosferę i podkreślając dbałość o detale projektowe. Wybór materiałów doskonale łączy ciepłe tony drewna z matowymi wykończeniami, zapewniając elegancję i trwałość.

Co szczególne, Falcon 2Z został zaprojektowany z myślą o miłośnikach kolarstwa, zapewniając bezpieczeństwo i oferując unikalne miejsce na przechowywanie i bezpieczny transport rowerów wewnątrz pojazdu. Ta innowacyjna cecha, szczególnie trudna do zaimplementowania w modelu VW Crafter, świadczy o pomysłowości projektu. Ponadto, Falcon 2Z jest dostępny także w wersji nierowerowej, co zwiększa jego atrakcyjność dla szerszego grona podróżnych. Szczególne znaczenie tej nagrody podkreśla fakt, że została przyznana przez panel uznanych ekspertów z branży caravaningowej, co potwierdza nasze zaangażowanie w pionierskie działania w tej dziedzinie.

ReklamaNagroda
To prestiżowe wyróżnienie jeszcze bardziej umacnia pozycję firmy jako jednego z liderów branży, nieustannie przesuwającego granice projektowania i funkcjonalności na rynku kamperów. W imieniu firmy Globe-Traveller RV nagrodę odebrali Dyrektor Sprzedaży Aleksandra Brzozowska oraz Dyrektor Zarządzający Mariusz Trela.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, odwiedź stronę European Innovation Award Winners 2024.

Nagroda
 


Redakcja22.01.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News