artykuły

WIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - fajny kamper 14.01-31.01 Sebastian
Marka Dometic z samodzielnym stoiskiem na targach w Nadarzynie
  fot. Dometic

Marka Dometic z samodzielnym stoiskiem na targach w Nadarzynie

Po dwuletniej przerwie targowej marka Dometic, producent różnorakiego sprzętu kempingowego, powróciła do wydarzeń targowych. Efektem podjętych działań było ich własne stoisko zorganizowane podczas Camper&Caravan Show w Nadarzynie. Gościem specjalnym był Adam Klimek, uczestnik programu „Klimek kontra Duda”, który zbudował własnego kamper vana i wyposażył go w liczne produkty Dometic.

Do tej pory marka Dometic prezentowała się na polskich targach caravaningowych jako gość innych stoisk. Tym razem postawiono jednak na zupełnie nową formułę czego efektem było samodzielne stoisko o powierzchni przekraczającej 200 metrów kwadratowych oraz konferencja prasowa przygotowana dla dziennikarzy oraz influencerów. Po raz pierwszy Dometic tak kompleksowo podszedł do tematu prezentacji swoich produktów dla szerokiego grona odbiorców.

Co mogliśmy zobaczyć? Przede wszystkim nowość, czyli system grzewczy typu kombi. Urządzenie było premierowo prezentowane zaledwie kilka tygodni temu podczas Caravan Salon Dusseldorf a dziś już pojawiło się w Polsce. W porównaniu do produktów konkurencji będzie tańsze o około 5% - to najważniejsza informacja. Dzięki zmienionej konstrukcji jesteśmy w stanie niezależnie uruchamiać ogrzewanie lub bojler na ciepłą wodę a jedna funkcja nie ma żadnego wpływu na drugą.

Nie zabrakło też lodówek przenośnych, zarówno tych kompresorowych jak i pasywnych. Pojawiły się również szalenie wygodne meble kempingowe, wyposażenie kamperów i przyczep (klimatyzatory, markizy) oraz (nowość) namioty. Tak, tak – namioty! Dometic na targach w wydarzeniu promował się jako Dometic Outdoor prezentując bardzo szeroką ofertę kempingowo-biwakową. A jeżeli biwak to oczywiście namiot. Co ciekawe, namiot był na tyle duży, że nie zabrakło w nim miejsca nie tylko na sypialnię dla całej rodziny, ale też oddzielny salon, w którym czas możemy spędzić nawet gdy pogoda za oknem nie zachęca do pieszych wędrówek. Świetna propozycja!

Gościem specjalnym był Adam Klimek, z którym wywiad mogliście zobaczyć już na naszym YouTube’owym kanale.

- Podróżując, kluczowe jest dla mnie, abym czuł się bezpiecznie i mógł wykorzystywać wszystkie funkcjonalności swojego pojazdu, dlatego stosuję wyłącznie rozwiązania, które kompleksowo odpowiadają moim potrzebom. Takim produktem jest m.in. lodówka Dometic, która pod kątem pojemności, wagi i zużycia prądu jest bezkonkurencyjna. W moim campervanie doskonale sprawdza się też klimatyzator – jest kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca, a do tego pełni również funkcję grzewczą – komentował Adam Klimek.

Na stoisku pojawił się sam bohater wraz ze swoim pojazdem. Poprowadził również spotkanie z dziennikarzami oraz późniejszą sekcję Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi na temat marki i produktów Dometic.


Bartłomiej Ryś13.10.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW