artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Kto wygrał książkę "Wyprawa do Maroka"?

Kto wygrał książkę "Wyprawa do Maroka"?

Czas czytania 1 minuta

Przyszła pora na ogłoszenie wyników konkursu "Wygraj książkę pt. Poradnik Podróży – Wyprawa do Maroka, Łukasz Gawlas, Katarzyna Gawlas". Tak to już jest w każdym wyścigu. Biegnie, płynie, jedzie wielu zawodników, ale wygrywa ten jeden. Gdybyśmy tylko mogli, obdarowalibyśmy nagrodami autorów wszystkich nadesłanych odpowiedzi, ponieważ wszystkie były fajne i oryginalne...

Najmocniej jednak trzyosobową komisję w składzie Justyna Wojtaszczyk, Sebastian Klauz i Szymon Kwiatkowski przekonał co do chęci wyjazdu do Maroka Pan Radosław Zieja.

Pan Radek napisał do nas: "Zainspirowany głęboką pasją do podróży, pragnę otrzymać książkę "Poradnik Podróży - Wyprawa do Maroka", aby poszerzyć swoją wiedzę o fascynującej kulturze tego kraju i podzielić się ową wiedzą z innymi pasjonatami podróży. 

Panie Radku - Gratulujemy! Informację o wygranej wysyłamy drogą mailową z prośbą o kontakt i ustalenie sposobu wysyłki nagrody.

Przypomnijmy, jakie treści znajdziemy w książce katarzyny Gawlas "Wyprawa do Maroka". Na kartach pozycji znajdziemy więc odpowiedzi na pytania jak wygląda proces tworzenia poradnika, któremu przyświeca idea pomocy w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości na innym kontynencie? Czy tego typu książki powstają już w trakcie podróży, czy dopiero po powrocie? Dla kogo jest najnowsza książka Poradnik Podróży – Wyprawa do Maroka? Oraz wiele innych interesujących podróżników tematów...


Szymon Kwiatkowski30.01.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News