artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord Makita
Kampery VW teraz z 5-letnią gwarancją

Kampery VW teraz z 5-letnią gwarancją

Caddy, Crafter, Grand California oraz samochody bazujące na modelu Transporter - wszystkie nowo zamawiane z portfolio marki Volkswagen będą posiadać 5-letnią gwarancję.

Warto podkreślić, że większość modeli z portfolio marki produkowana jest w Polsce, w zakładach w Poznaniu i we Wrześni. To w tych dwóch fabrykach powstają Volkswageny Caddy, Crafter, Grand California oraz samochody bazujące na modelu Transporter. Od teraz, wszystkie nowo zamawiane modele z portfolio marki będą posiadać 5-letnią gwarancję, wyróżniającą je na tle konkurencji.

- Jesteśmy bardzo dumni z tego, że ważne dla całego koncernu Volkswagen modele: Caddy i Crafter, powstają w 100% w Polsce. Samochody te cenione są za jakość wykonania, a fabryki Volkswagen Poznań kładą ogromny nacisk na działania proekologiczne - mówi Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

- Podkreślę, że do produkcji tych modeli wykorzystywana jest zielona energia, a już niedługo bilans energetyczny dodatkowo poprawi wielka farma fotowoltaiczna powstająca na terenie zakładu we Wrześni. Jestem przekonany, że ciągłe doskonalenie produkcji i produktu pozwoli nam nadążyć za zmieniającymi się potrzebami naszych klientów.

Mając na uwadze te właśnie potrzeby, a także aktualną coraz trudniejszą sytuację ekonomiczną na rynku, marka Volkswagen Samochody Dostawcze zmieniła warunki gwarancyjne na wszystkie sprzedawane na polskim rynku modele. To niepowtarzalna oferta na rynku, wyróżniająca markę Volkswagen Samochody Dostawcze na tle konkurencji, która standardowo oferuje jedynie 2-letnią gwarancję.

ReklamaŚródtekstowy 1 Camper Ride Paris Roubaix
Fot. Volkswagen Samochody Dostawcze


Rafał Dobrowolski12.01.20230