artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - Honda agregaty 2024 22.07-31.07 Sebastian
Kamper do wygrania w wakacyjnej loterii Shell

Kamper do wygrania w wakacyjnej loterii Shell

Czas czytania 4 minuty

Volkswagen California 6.1 Ocean to nagroda główna w wakacyjnej loterii „Podróże marzeń z Shell”. Co trzeba zrobić, aby wygrać?

W loterii można wziąć udział, tankując samochód lub robiąc zakupy na stacjach własnych Shell i stacjach partnerskich w całej Polsce. Z akcji wyłączone są jedynie samoobsługowe stacje paliw Shell. Aby otrzymać specjalną zdrapkę z unikalnym kodem umożliwiającym wzięcie udziału w losowaniu, wystarczy zatankować min. 25 litrów dowolnego paliwa Shell lub zrobić zakupy (z wyłączeniem wyrobów tytoniowych, alkoholu i kart podarunkowych Shell) o wartości min. 30 zł w sklepie Shell. W przypadku tankowania paliwa Shell FuelSave i Shell AutoGas oraz zakupów w sklepie wraz z dowodem zakupu otrzymuje się jedną zdrapkę, natomiast przy zakupie paliwa premium Shell V-Power – dwa kupony z kodem. Za wielokrotność tankowania min. 25 litrów paliwa i zakupów za min. 30 zł nie przysługują kolejne zdrapki.

Jeśli klient w ramach jednej transakcji zatankował min. 25 litrów paliwa Shell FuelSave lub Shell AutoGas i zrobił zakupy za min. 30 zł, jest uprawniony do odebrania dwóch zdrapek. W analogicznej sytuacji z paliwem Shell V-Power można odebrać trzy zdrapki.

Tyle wystarczy, żeby otrzymać zdrapkę z unikalnym kodem. Mając już kupon, który jest ważny tylko z zachowanym dowodem sprzedaży (paragonem albo fakturą), można przystąpić do zabawy – aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy zarejestrować kod na stronie

www.podrozeshell.pl do 2 września 2024 r.

Loteria skierowana jest do wszystkich klientów Shell, ale członkowie programu lojalnościowego Shell ClubSmart mają 2 razy większe szanse na wygraną. Podczas rejestracji klubowicz powinien podać numer swojej karty Shell ClubSmart, a wtedy do jego zgłoszenia elektronicznie zostanie przypisany dodatkowy los, który trafi do puli wszystkich kodów zarejestrowanych w danym okresie.

Nagrody? O kamperze już wspomnieliśmy, ale to nie wszystko. Codziennie można zdobyć bony na paliwo w postaci kart podarunkowych Shell o wartości: 50 zł, 100 zł i 500 zł (do zrealizowania tylko na stacjach własnych Shell) oraz darmowe kawy i herbaty z oferty Shell Café (napoje będą wydawane wyłącznie na stacjach z ofertą Shell Café). Na koniec każdego miesiąca losowane będą skutery Romet Retro 125 wraz z czterema litrowymi butelkami oleju Helix Advance 4T Ultra 10W-40 oraz bony na paliwo Shell o wartości 8500 zł. Nagroda główna przyznana zostanie w finałowym losowaniu.

Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility w Shell Polska:

– Własny kamper to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród Polaków, którzy uwielbiają podróże. Z danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego oraz Polskiej Grupy Caravaningowej wynika, że tylko w 2023 r. w Polsce zarejestrowano 1343 nowe samochody kempingowe i 923 nowe przyczepy kempingowe, a zainteresowaniem cieszą się również używane pojazdy tego typu. Loteria „Podróże marzeń z Shell” to szansa, aby w prosty sposób spełnić marzenie o własnym kamperze.

ReklamaKamper do wygrania w wakacyjnej loterii Shell 2

Redakcja17.06.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News