artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
Reklama
Chińskie targi All in CARAVANING 2022 w innym terminie

Chińskie targi All in CARAVANING 2022 w innym terminie

Ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną w Pekinie organizatorzy postanowili przełożyć imprezę, która miała się odbywać w czerwcu tego roku.

Wiodące w Chinach targi caravaningowe powinny były odbyć się w dniach 17-19 czerwca 2022 r. Wzorem ubiegłych lat areną wydarzenia miały być tereny International Exhibition & Convention Center (Pekin). Dziś organizator targów (Messe Düsseldorf) informuje, że z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne i utrudnienia w siatce połączeń samolotowych pierwotnie zaplanowany termin imprezy stał się nieaktualny.

- Przekładając targi, aktywnie reagujemy na najnowsze przepisy i ściśle stosujemy się do propozycji czasowego zamknięcia lub przełożenia wszelkiego rodzaju wystaw i konferencji w Chinach. Zdrowie pracowników, klientów, gości i partnerów jest dla nas zawsze najważniejszym priorytetem. W tej chwili ściśle współpracujemy z partnerami i władzami, aby reagować na bieżący rozwój sytuacji związanej z pandemią - mówi dyrektor projektu Josh Gu.

Termin tegorocznych targów ma być podany niezwłocznie. Tymczasem wspomnijmy, że w 2021 roku na powierzchni 39 000 metrów kwadratowych 200 wystawców zaprezentowało tu szeroki wybór nowych przyczep i samochodów kempingowych, a także bogatą ofertę akcesoriów kempingowych. Wtedy też padł nowy rekord frekwencji – targi odwiedziło 25 500 osób. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.aicshow.com.

Fot. Messe Düsseldorf


Rafał Dobrowolski17.05.20220