artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord caravanssalon mtp ZLOT 06.07-23.10 Sebastian
20 maja rusza kolejny Joy Ride

20 maja rusza kolejny Joy Ride

Przed nami trzydniowe święto wszystkich pasjonatów rowerowego szaleństwa. To wydarzenie, które za każdym razem przyciąga wszystkich, którzy bez dwóch kółek nie wyobrażają sobie życia – zawodników, ale też tłumy widzów, którzy emocjonują się widowiskowymi przejazdami i ewolucjami wykonywanymi przez zawodników.

Przez nami kolejna edycja Joy Ride Festiwalu. Impreza odbędzie się w Kluszkowcach (woj. małopolskie). Swój udział zapowiedziało ponad 50 topowych firm z olbrzymią flotą rowerów testowych, kilka tysięcy rowerzystów z całej Polski oraz krajów sąsiednich.

A jak terenowa jazda na rowerze, to pewne są dwie rzeczy – duże emocje i dużo brudu. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych o czystość rowerów zadba firma Kärcher, która wspiera wydarzenie. Firma Kärcher jako sponsor imprezy jest także sponsorem tytularnym jednej z konkurencji. Jest to Kärcher Dual Slalom - konkurencja polegająca na równoczesnym przejeździe dwóch zawodników między blisko siebie rozstawionymi chorągiewkami. Na terenie imprezy powstanie także myjnia rowerowa, gdzie niezawodne myjki niemieckiej marki będą pomagały zadbać o czystość rowerów i tym samym bezpieczeństwo jazdy. Firma przekaże też urządzenia swojej marki jako nagrody dla zwycięzców.

Fot. Kärcher


Rafał Dobrowolski19.05.20220 zdjęć 2