Reklama
Bilbord - bookingcamper

DOBRZE WIEDZIEĆ

miesiąc temu  22.01.2021, ~ Szymon Kwiatkowski   

Wyniki KONKURSU na ulepienie bałwana

Przyszła pora na Telesfora!? Pora sobie przypomnieć na co jest pora! Ahaaaa!!! Pora ogłosić wyniki naszego konkursu na ulepienie caravaningowego bałwana! Przypomnijmy, że celem konkursu było wykonanie rzeźby, modelu, bałwana w kształcie kampera lub przyczepy ze śniegu, a w przypadku jego braku z innego materiału.

Nadesłaliście tak wspaniałe prace, takie piękne kamperowe i przyczepowe bałwaniska, że musieliśmy się naprawdę mocno napracować, żeby wyłonić zwycięzców! Komisja obradowała całą noc! Sebastian co chwilę przynosił świeży śnieg w wiadrze, na szczęście go nie brakowało, Bartek przeczesywał wiele razy rudą brodę, Kasia wyświetlała zdjęcia, a Szymon … Szymon też tam był!

I mocą mocnej uchwały uchwaliliśmy, że wszystkie wasze prace są najpiękniejsze! Każda jest wyjątkowa i zasługuje na wyróżnienie. Niestety, nie mogliśmy przyznać wszystkim pierwszych miejsc, wiec podzieliliśmy nadesłane prace najlepiej jak umieliśmy.

I tak nagrody otrzymują:

Miejsce 1. Dalia Fila, lat 12 - nagroda: klocki Cobi, kolorowanka, słodycze

Świetny artyzm i koncepcja, toż to prawie Józef Poniatowski Polskiego Caravaningu! Postument w kształcie iglo nie budzi wątpliwości, że podróżujecie zimą! Zdjęcie ląduje na ścianie u redaktora naczelnego.

 

Miejsce 2. Kaja (lat 4) i Karol (lat 8) Jabłońscy - nagroda: plastikowy kamper, kolorowanka, słodycze

Rozbroiły nas światła wykonane z jabłek i wierne odtworzenie okienka. A pomysł na wnętrze i rozmiary pozwalające na zabawę to sam smak! Tylko na takich kołach trochę będzie trzęsło, czy jednak nie? Trafia na ścianę w głównym holu redakcji!

 

Miejsce 3. Jadzia (lat 8) i Julian (lat 6) Kajzerek - nagroda: koszulka, kolorowanka, niespodzianka, słodycze

Znakoimite wykorzystanie muszelek, przywołują na myśl ciepłe wakacje nad morzem. A z jakich owoców wykonane są koła? To zdjęcie zabierają do swojego pokoju panie z księgowości.

 

Miejsce 4. Oliwia Kirej, lat 14 - nagroda: koszulka, kolorowanka, słodycze

No tutaj to już prawdziwe mistrzostwo w odzwierciedleniu szczegółów! Są wszystkie krawędzie, koła, światła, numer rejestracyjny, a nawet … ognisko! Zabiera redaktor Krzysiek do siebie na biurko.

 

Miejsce 5. Oliwia Urbanowicz - nagroda: koszulka, kolorowanka, słodycze

Przyczepa jak się patrzy! Ma drabinkę, drzwi, bagażnik, solary, a do tego w kolorze. Pragniemy zauważyć, że zaparkowała wśród iglastych drzew, więc to już prawie diorama! Zdjęcie zabiera redaktor prowadzący Szymon, powiedział że podoba mu się ta rzeźba i Barbie.

 

Miejsce 6. Natalia Surmacz, lat 11 - nagroda: kubek, kolorowanka

Tutaj rodzice nadesłali nakręcony filmik, ale udało nam się wywnioskować, że „bałwan” został wykonany z mało lepkiego śniegu, wiec było to bardzo trudne zadanie. Screen z filmu umieszczamy na biurku w recepcji redakcji.

 

Miejsce 7. Franek Rybczyński, lat 5 - nagroda: kubek, kolorowanka

Franek wykonał solidny kawał bryki z alkową, brawa! Są światła, koła, drzwi, to naprawdę kawał roboty! Ląduje na ścianie w gabinecie redaktora Bartka. Zabrał zdjęcie i nie chce oddać.

Miejsce 8. Julia (lat 8) i Jaś (lat 5) Lubojańscy - nagroda: kubek, kolorowanka

W tej rzeźbie dominują nawiązania do iglastego lasu, czyli boru. Szyszki imitują lusterka i światła, a patyk to grill wozu. Super Julka, piękna robota! Zdjęcie tego kampera zabiera na biurko Kasia, nasz handlowiec.

Miejsce 9. Hania, Zosia i Robert Mątowscy - nagroda: niespodzianka

U Hani, Zosi i Roberta najwyraźniej nie było śniegu, nadesłali więc zgodnie z regulaminem model wykonany z klocków. Wyglada nieźle, solidnie przeszklona przyczepa, ciągnik wygląda na mocny SUV, ma w dodatku basen na dachu… A może to takie panele solarne? Ten zestaw udekoruje pokój Darka z działu prenumeraty.

 

Miejsce 10. Lena Rycerska, lat 12 - nagroda: niespodzianka

Makieta kempingu z elementami oryginalnymi. Zwróćcie uwagę, że ognisko płonie, a z boku stoi regularny bałwan! Znajdzie się miejsce dla czwartego? Zdjęcie zabiera Krzysiek, nasz specjalista od komputerów i ustawia pomiędzy klawiaturami!

 

Rodziców prosimy o przesłanie lub potwierdzenie adresów do wysyłki nagród na skrzynkę konkurs@polskicaravaning.pl

Dziękujemy za udział w konkursie!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony