artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - ACSI BF
Tracing Influence na Salomon TV

Tracing Influence na Salomon TV

Czas czytania 1 minuta

Żaden sportowiec nie osiąga sukcesu jeśli nie ma za sobą wparcia rodziny, znajomych czy swoich idoli.

Tracing Influence to historia sześciu narciarzy i ludzi, którzy znacząco wpłynęli na ich życie . Występują: Cody Townsend, Emma Patterson, Mark Abma, Alexis Godbout, Mali Noyes, Fabien Maierhofer, Victor Galuchot, Connor Ryan i Gaetan Gaudissard. Premiera odbyła się 6 grudnia w Salomon TV i później podczas festiwalu „Quality Ski Time Film Tour".

„To z pewnością nadal film narciarski, ale lubię robić filmy, które sprawiają, że ludzie myślą i czują w nieco inny sposób". Mike Douglas


Szymon Kwiatkowski
Szymon Kwiatkowski
Redaktor naczelny Polskiego Caravaningu, związany z wydawnictwem od 2020 roku. Człowiek orkiestra, na przestrzeni lat kariery zawodowej spełniał się zawodowo w różnych dziedzinach. Kierowca zawodowy z kompletem kategorii w prawie jazdy, skoczek spadochronowy i foto-operator powietrzny z przeszło 1000 skoków na koncie, fotograf, trener kolarstwa II kat. Był specjalistą d.s. danych aeronautycznych, współwłaścicielem studia nagrań dźwiękowych, dziennikarzem i redaktorem muzycznym. Obecnie, oprócz pisania i redagowania artykułów oraz prowadzenia tytułu dopełnia wizerunek pisma wykonując zdjęcia i współtworząc okładki.
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News