artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Ten zlot robimy razem. Poznaj partnerów Zlotu Marzanny 2023

Ten zlot robimy razem. Poznaj partnerów Zlotu Marzanny 2023

Czas czytania 2 minuty

To spotkanie dla miłośników caravaningu, morsowania, sportu i dobrej zabawy. W piątek rozpoczyna się Zlot Marzanny, którego organizatorem jest Kopalnia Wrocław Strefa Wakacji. Wszystkie informacje o zlocie, atrakcjach, wydarzeniach towarzyszących znajdziecie TUTAJ.

Teraz przedstawiamy Wam listę firm partnerskich, bez których nie udałoby się stworzyć tak fantastycznego wydarzenia.

MTT SYSTEM
Producent zawieszeń pneumatycznych. Na rynku motoryzacyjnym istnieje już od ponad 11 lat. Obsługuje topowych przedstawicieli flot samochodów dostawczych i kamperów, takich jak Iveco Polska czy Fiat Professional, a także współpracujemy z warsztatami i hurtowniami części.

VB Leasing S.A.
Firma należy do czołowych firm leasingowych w Polsce. Wspiera rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm – oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych.

Warszawskie Centrum Caravaningu
Żyjesz aktywnie, lubisz podróże – caravaning to idealne połączenie Twoich pasji. Warszawskie Centrum Caravaningu to jedyne tego typu miejsce na mapie Warszawy. W przestronnym i stylowym salonie profesjonalni, pełni pasji doradcy pomogą Ci wybrać najlepszego kampera lub przyczepę, tak byś mógł rozwijać swoje zainteresowania i spełniać marzenia.

NerdArmy
Firma z sektora informatycznego, nieuznająca kompromisów. Dostawca oprogramowania.

Rebel.pl
Producent gier planszowych i towarzyskich, podręczników, książek i komiksów.

Regall - Regały Kamperowe

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian

Firma oferuje nowoczesne wyposażenie kamperów, stworzone na bazie wieloletnich doświadczeń z podróżowania domem na kółkach. Od kamperowych regałów po wieszaki.

Makanu
Makanu to firma, która działa na rynku sportów wodnych i sprzętu outdoorowego w Polsce od ponad 21 lat.

Auto Group Polska
Firma oferuje, jak zapewnia, najwyższą jakość usług w obszarze sprzedaży samochodów nowych marki Audi, Volkswagen, SKODA oraz dostawczych - Volkswagen Samochody Dostawcze.

A także Farma Smaków, Ochotnicza Straż Pożarna ORW Zorba Wrocław, Radio ESKA Wrocław, Decathlon Wrocław, Woodspot - bush & fun, Gajewski Swimming Team, Rozrywkowy Wrocław, Niesamowita Polska, Podróże po Polsce, Podróże po Dolnym Śląsku.


Piotr Łukaszewicz16.03.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News