artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - Makita 01.06-30.06 Sebastian
Sposób na caravaning
  fot. Szymon Kwiatkowski Sposób na caravaning

Sposób na caravaning

„Efektem ubocznym” ostatnich dwunastu miesięcy jest wzrost popularności caravaningu, jako bezpiecznej alternatywy dla tradycyjnych podróży. Liczba zarejestrowanych w naszym kraju kamperów stale rośnie i wszystko wskazuje na to, że trend ten będzie się utrzymywał.

O tym, że nowoczesne pojazdy kempingowe to już nie tylko wygodny środek transportu, ale pełnoprawne domy na kołach, stałych czytelników „Polskiego Caravaningu” przekonywać nie musimy – wystarczy przekartkować pierwsze z brzegu wydanie naszego magazynu lub przeklikać naszą stronę internetową, aby na własne oczy przekonać się o możliwościach i udogodnieniach, które oferują kampery i przyczepy kempingowe.

Nie jest jednak tajemnicą, że caravaning nie należy do najtańszych form podróżowania. Przeciwnie – kosztuje sporo, zarówno wypożyczenie pojazdu kempingowego, jak i sam pojazd. Jeśli zdecydujesz się na zakup, czeka cię wybór finansowania. Jedną z opcji jest zapłata gotówką, inną – kredyt, jest jeszcze trzecia opcja, po którą klienci sięgają coraz częściej: leasing.

Proponowana przez Idea Getin Leasing „Wolność podróżowania” to specjalna oferta finansowania kamperów, decydując się na którą, klient może wybrać leasing lub pożyczkę na preferencyjnych warunkach. Jak podkreślają przedstawiciele firmy, opłata wstępna obniżona została do minimum, podobnie jak liczba niezbędnych formalności, a decyzję o finansowaniu można uzyskać już w kilka minut. Taka umowa może potrwać do 84 miesięcy.

Mało? A co powiecie na bonus w postaci dwóch kart: paliwowej o wartości 300 zł i Travel Card, wręczanych nieodpłatnie po podpisaniu umowy? Z tej drugiej ucieszą się zwłaszcza fani caravaningu, którzy zechcą urozmaicić swoją podróż dodatkowym pobytem w hotelu – umożliwia ona bowiem korzystanie przez 12 miesięcy z bezpłatnych noclegów w wybranych hotelach Europy, również w Polsce, dla 2 osób, w cenie jedynie dwóch posiłków dziennie.

Jak podkreślają przedstawiciele Idea Getin Leasing, w ubiegłym roku oferta cieszyła się rekordowym zainteresowaniem klientów, a wszystko wskazuje na to, że trend ten utrzyma się również w najbliższych miesiącach.

Oferta „Wolność podróżowania” powstała we współpracy z wiodącymi dealerami pojazdów kempingowych w Polsce oraz Polską Grupą Caravaningową, która zrzesza firmy związane z branżą caravaningową i rekomenduje program przygotowany przez Idea Getin Leasing.

Artykuł pochodzi z numeru 2 (99) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator08.11.20210