artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Obawy przed pierwszym wypożyczeniem kampera

Obawy przed pierwszym wypożyczeniem kampera

Czas czytania 3 minuty

O firmie Campery Złotniccy pisaliśmy ostatnio w kontekście możliwości zakupu w niej nowego samochodu kempingowego z umową zarządzania (dla przypomnienia: polega to na tym, że kupując kampera, możesz go powierzyć wypożyczalni w zarządzanie – innymi słowy, pojazd może zarabiać „na siebie”, gdy z niego nie korzystasz). Tym razem skupimy się na tym, co interesuje nas najbardziej, a mianowicie na flocie.

Na tę składa się 25 pojazdów marek Roller Team, Benimar, Caravans International, Chausson i Panama, których sprzedaż i wynajem oferuje Campery Złotniccy. Firma prowadzi również serwis pojazdów kempingowych, dając klientom gwarancję, że rezerwacja na pewno dojdzie do skutku. – Ewentualne uszkodzenia bądź usterki w trakcie sezonu naprawiamy ekspresowo – zapewniają właściciele.
Pośród dostępnych pojazdów każdy znajdzie taki, który spełni jego oczekiwania. Wybierać można spośród alków i kamperów półzintegrowanych, maksymalnie 2-letnich, a przeważnie z bieżącego roku. Nowością na rynku polskim są dwa egzemplarze modelu Panama: 10+ i 54+, czyli w wersji z krótkim i długim rozstawem osi – nic nie stoi na przeszkodzie, aby je przetestować.
Nie ma we flocie auta, które nie byłoby wyposażone w klimatyzację dachową, markizę, bagażnik na 4 rowery, solar czy kamerę cofania. – Dodatkowo w tym sezonie w kilku autach założyliśmy mocną, nowoczesną instalację solarną i akumulatory o dużej pojemności, filtry wody oraz car audio – dodają gospodarze. Wszystko po to, żeby nasi klienci mogli poczuć prawdziwą niezależność i superkomfort podczas wyjazdów. 

ReklamaObawy przed pierwszym wypożyczeniem kampera 1
Przeglądając cennik wypożyczalni, warto pamiętać, że mowa o ofercie all inclusive, co oznacza, że dodatkowo nie są doliczane płyny, gaz, wyposażenie kuchni, krzesła, stoliki, sprzątanie itd. Co więcej, wszystkie pojazdy są przystosowane do warunków zimowych i ubezpieczone.
Nie korzystałeś wcześniej z usług wypożyczalni pojazdów kempingowych? Bez obaw, gospodarze firmy to entuzjaści caravaningu i podróżowania w ogóle – chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami z podróży, przed wyjazdem przeszkolą z obsługi urządzeń pokładowych, również z techniki prowadzenia dużego i wysokiego pojazdu. – Jesteśmy dostępni 24 h na dobę w razie pytań w trakcie podróży – dodają.
Na koniec warto wspomnieć, że Campery Złotniccy świadczy naprawy gwarancyjne pojazdów marek, które ma w swojej ofercie – także tych kupionych gdzie indziej – ale również naprawy pogwarancyjne aut i przyczep kempingowych innych producentów. Czy mowa o naprawach mechanicznych, czy o serwisie urządzeń pokładowych, dla fachowców z Campery Złotniccy nie ma rzeczy niemożliwych.

campery-zlotniccy.pl 

Artykuł pochodzi z numeru 1 (109) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator24.06.2023 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News