artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
O wynajmie w PC 1/2021 – baza wypożyczalni i nie tylko

O wynajmie w PC 1/2021 – baza wypożyczalni i nie tylko

Czas czytania 2 minuty

Wynajem „domu na kołach” będzie tematem przewodnim pierwszego w 2021 roku wydania „Polskiego Caravaningu”. Z naszej publikacji dowiecie się, gdzie wypożyczyć kampera czy przyczepę, a także jak nie przeładować pojazdu i co powinno znaleźć się na pokładzie. Na przykładzie Chorwacji sprawdzimy również, ile kosztuje wynajem kampera, podróż i pobyt na kempingu dla rodziny 2+2, w zależności od standardu.

Faktem jest, że caravaning nie należy do najtańszych form podróżowania ani nie jest tańszą alternatywą dla hoteli, a wręcz przeciwnie. Dlatego początkujących caravaningowców uparcie zachęcamy do tego, aby swój pierwszy „dom na kołach” wypożyczyli – to nadal wydatek rzędu kilkuset złotych za dobę, ale lepiej zainwestować więcej w jedne wakacje, niż gdyby po zakupie kampera czy przyczepy miało okazać się, że „to jednak nie to”. A wypożyczalnie (mowa tu zarówno o firmach, jak i właścicielach oferujących swoje pojazdy) pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu, taki jest na to popyt – w czasie pandemii jeszcze większy niż dotychczas.

Aby zaznać tej, jakby nie patrzeć, luksusowej formy spędzania wolnego czasu, nie trzeba już jechać na drugi koniec Polski. Coraz większy jest też wybór pojazdów, a zasady wynajmu – jasne i konkretne. Aby nie „kupować (w tym przypadku – wypożyczać) kota w worku”, przyda się Wam również podgląd tego, co i na jakich warunkach oferują wypożyczalnie kamperów i przyczep kempingowych. Największą bazę wypożyczalni w Polsce znajdziecie właśnie w PC 1/2021, który do sprzedaży trafić powinien w lutym. O dokładnej dacie jeszcze Was poinformujemy.

ReklamaO wynajmie w PC 1/2021 – baza wypożyczalni i nie tylko 1

Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News