artykuły

DOBRZE WIEDZIEĆ
O wynajmie w PC 1/2021 – baza wypożyczalni i nie tylko

O wynajmie w PC 1/2021 – baza wypożyczalni i nie tylko

Wynajem „domu na kołach” będzie tematem przewodnim pierwszego w 2021 roku wydania „Polskiego Caravaningu”. Z naszej publikacji dowiecie się, gdzie wypożyczyć kampera czy przyczepę, a także jak nie przeładować pojazdu i co powinno znaleźć się na pokładzie. Na przykładzie Chorwacji sprawdzimy również, ile kosztuje wynajem kampera, podróż i pobyt na kempingu dla rodziny 2+2, w zależności od standardu.

Faktem jest, że caravaning nie należy do najtańszych form podróżowania ani nie jest tańszą alternatywą dla hoteli, a wręcz przeciwnie. Dlatego początkujących caravaningowców uparcie zachęcamy do tego, aby swój pierwszy „dom na kołach” wypożyczyli – to nadal wydatek rzędu kilkuset złotych za dobę, ale lepiej zainwestować więcej w jedne wakacje, niż gdyby po zakupie kampera czy przyczepy miało okazać się, że „to jednak nie to”. A wypożyczalnie (mowa tu zarówno o firmach, jak i właścicielach oferujących swoje pojazdy) pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu, taki jest na to popyt – w czasie pandemii jeszcze większy niż dotychczas.

Aby zaznać tej, jakby nie patrzeć, luksusowej formy spędzania wolnego czasu, nie trzeba już jechać na drugi koniec Polski. Coraz większy jest też wybór pojazdów, a zasady wynajmu – jasne i konkretne. Aby nie „kupować (w tym przypadku – wypożyczać) kota w worku”, przyda się Wam również podgląd tego, co i na jakich warunkach oferują wypożyczalnie kamperów i przyczep kempingowych. Największą bazę wypożyczalni w Polsce znajdziecie właśnie w PC 1/2021, który do sprzedaży trafić powinien w lutym. O dokładnej dacie jeszcze Was poinformujemy.


Krzysztof Dulny 21.01.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 6
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 2
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 2
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW