Reklama
Bilbord - bookingcamper

DOBRZE WIEDZIEĆ

miesiąc temu  28.02.2021, ~ Szymon Kwiatkowski   

Nowy Polski Caravaning już w sprzedaży!

Czekacie? No to się doczekaliście! Najnowszy numer Polskiego Caravaningu trafił do sprzedaży. Można go kupić w sieci sklepów Empik, na stacjach paliw w całej Polsce, oraz w dobrych punktach dystrybucji.

A co znajdziecie w środku? Bieżący numer to przede wszystkim Baza polskich wypożyczalni, w której umieściliśmy informacje na temat punktów, w których możecie wypożyczyć kampera lub przyczepę. Cały dział z informacjami dla debiutantów caravaningu, lub bardziej doświadczonych fanów podróżowania „mobilhomem”. Przeładujesz = przegrywasz, kaucja za kampera – dlaczego tak dużo i przed czym chroni, Chorwacja w trzech wariantach cenowych, akcesoria na pokładzie – o dobrym wyposażeniu wynajętego kampera to artykuły z „teczki z poradami”.

W pierwszym wydaniu na 2021 rok znajdziecie również bardzo rozbudowany dział Kampery z prezentacjami pojazdów, oraz test kompaktowej integry Hymera przeprowadzony przez red. Bartka Rysia.

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem agregatu prądotwórczego, to podstawy teoretyczne i wybór modeli dostępnych na rynku będzie bardzo pomocy. O tym również napisaliśmy pomagając Wam w doborze ekwipunku na rozpoczynający się sezon, a wiedzą podzielił się naczelny Szymon Kwiatkowski.

Cukierka dorzucił również red. Dariusz Wołodźko opowiadajć o kapsule na sportowym coupe – cóż za skromna alternatywa dla głodomorów prędkości?

Kolejna edycja Podcastów zawiera dwie ciekawe rozmowy – z Marcinem Hasske z VW CityMotors Gdańsk, oraz Sylwią Sendrowicz z wypożyczalni Kamperem lepiej. Marcin opowiada o wzroście popularności modelu California, natomiast Sylwia objaśnia prawne aspekty obozowania na dziko. Wątpliwości związane z drugim tematem nader często pojawiają się w dyskusjach i sporach faktycznych.

Nieustannie gorący temat to ogrom wątpliwości wokół zagadnień podwyższenia dopuszczalnej masy całkowitej dostępnej w ramach przepisów dla prawa jazdy kategorii B. O tym właśnie pisze Marcin Turko z PZMot, pomagając zrozumieć, na czym cała rzecz polega.

Podróżujemy też razem z naszymi autorami po Mołdawii, po Lazurowym Wybrzeżu i zachodnich rubieżach Stanów Zjednoczonych.

Tego numeru nie może zabraknąć w Waszym kamperze, przyczepie i w domu!

Zapraszamy również do skorzystania z naszej prenumeraty! To najpewniejszy sposób na obecność jedynego papierowego magazynu w Polsce, na temat turystyki caravaningowej.

Zapraszamy!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ CZARNY RYCERZ 1 21 dni temu od kilku lat prenumeruję POLSKI CARAVANING i coraz bardziej skłaniam się ku temu by zaprzestać ! :( Obecny numer nie jest gazetą w formie papierowej lecz super wydanym KATALOGIEM REKLAMOWYM. Jestem caravaningowcem prawie 21 lat i na początku jeździłem z przyczepą NIEWIADÓW 126 potem KNAUS AZUR a od 9 lat kolejnymi KAMPERAMI. W podróżach caravaningowych interesuje mnie w zasadzie tylko Europa, a ze sprzętu to raczej używany lub nowe gadżety. Niestety ostatnio , na te kilkadziesiąt stron w PC jedynie jest kilka , które mnie mogą zainteresować... reszta to testy nowości i reklamy, reklamy, reklamy , reklamy ... chyba zrezygnuję z dalszej prenumeraty bo więcej się dowiem na FORACH i YT. Pozdrawiam i szerokiej drogi.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony