artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
Reklama
Nowy Polski Caravaning - Campervan Polska!

Nowy Polski Caravaning - Campervan Polska!

Najnowszy Polski Caravaning już do Was jedzie! Wypatrujcie go jak zwykle w sklepach sieci Empik, Ruch, Kolporter oraz ponad trzystu stacji benzynowych BP. A co w tym numerze?

Przede wszystkim tematyka skoncentrowana wokół polskich producentów kampervanów, czyli firm adaptujących popularne "blaszaki" do funkcji pojazdów kempingowych. To odzew na sukcesywnie rosnącą popularność pojazdów tego typu, wynikającą z dużej mobilności, możliwości adaptacji samodzielnie zakupionego vana, i świadomości posiadania pojazdu unikalnego - jeśli zamawiamy zabudowę indywidualną.

Przeprowadziliśmy dla Was dwa testy kamperów - Hymera BMC-T 690 i Rimora SEAL 50.

Grzesiek Dubrowski w formie reportażu z caravaningowym kontekstem opisał własne wrażenia z wyjazdów pomocowych do Ukrainy. Mamy także cukierka o zupełnie nowym smaku, czyli inaugurujące cykliczną współpracę z redakcją teksty Kasi z PodróżoVania. Na deser na pewno ze smakiem przeczytacie artykuł Darka Wołodźko o amerykańskim kamperze - innym, szybkim, nowatorskim, niestety bardzo niedocenionym. Wśród podróży tradycyjnie już relacja z ciekawego spojrzenia na Grecję i jej nietypowego poznawania przez "Kamperem po bezdrożach". 

Również w tym numerze publikujemy ostatni odcinek Akademii Kampera, w którym Rafał Dobrowolski dokonuje podsumowania wydatków i kosztów poniesionych podczas opisywanej przez rok samodzielnej budowy pojazdu. Mamy nadzieję że ta wielka piguła wiedzy była przydatna podczas planowania własnej rzemieślniczej pracy. Zapraszamy do podzielenia się z nami efektami prac!

Proponujemy też lekturę materiału na temat kampervanów fabrycznych, oraz zapraszamy do eksploracji działów Przegląd Rynku oraz Kampery i Przyczepy. Tam każdy znajdzie coś dla siebie!

Zachęcamy do nabycia prenumeraty naszego magazynu!


Szymon Kwiatkowski03.05.20220