artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Korzyści kampera na pickup. Jak kapsuła AZAR4® zrewolucjonizowała caravaning?

Korzyści kampera na pickup. Jak kapsuła AZAR4® zrewolucjonizowała caravaning?

Czas czytania 4 minuty

Masz kwadrans? Tylko tyle wystarczy, by zamontować na swoim codziennym pickupie kapsułę mieszkalną AZAR4®, zapiąć pasy i ruszać w świat!

To nowoczesne rozwiązanie dla fanów caravaningu, które da Ci jeszcze większą swobodę w wyborze trasy, realne oszczędności i komfort podróżowania. Kapsuła AZAR4® to dodatkowo prawdziwa rewolucja – jest najbardziej innowacyjna z tego typu opcji! Poznaj 4 najważniejsze korzyści kampera na pickup.

Odkrywasz świat tak, jak masz ochotę (lekka konstrukcja)

Samochód terenowy, który bez problemu pokona największe trudności na drodze? A może kamper, który stanie się Twoim domem na kółkach? Z kapsułą AZAR4® nie musisz wybierać – to perfekcyjne połączenie wszystkich zalet obu tych rozwiązań!

Jak to działa? Wystarczy zamontować kapsułę AZAR4® na swoim samochodzie typu pickup, którym poruszasz się na co dzień. To dodatek mieszkalny, który pasuje do większości modeli, również tych z napędem 4×4.

Podstawowa wersja waży tylko 350 kg (nawet 1000 kg mniej niż klasyczna przyczepa kempingowa). To więc najlżejsza tego typu konstrukcja na świecie! Samochód z zamontowaną kapsułą jest też niższy, krótszy i węższy od kampera. Dzięki temu wjedziesz tam, gdzie klasyczny dom na kółkach może nie dać sobie rady – zarówno w terenie, jak i w obszarze zabudowanym.

Pickupem z zamontowaną kapsułą AZAR4®:

  • elastycznie zaplanujesz trasę – pojedziesz każdą drogą, również leśną, szutrową czy górską;

  • przewieziesz ulubiony sprzęt (nawet skuter śnieżny czy łódkę) – masz do dyspozycji mnóstwo schowków oraz inne praktyczne rozwiązania;

  • wykorzystasz infrastrukturę dla samochodów osobowych – zaparkujesz na „zwykłym” miejscu i przejedziesz pod każdym wiaduktem;

  • odkryjesz najbardziej niesamowite lokalizacje – obudzisz się z takim widokiem, o jakim innym nawet się nie śniło.

Szutrowe drogi, wąskie włoskie uliczki, kręte alpejskie trasy… pickupem z kapsułą AZAR4® wjedziesz wszędzie! Bo po co się ograniczać, skoro można mieć wszystko?

Dbasz o bezpieczeństwo i wygodę prowadzenia (aerodynamiczna budowa)

Samochód z zamontowaną kapsułą AZAR4® prowadzi się właściwie tak samo jak bez niej. Nadal jest zwrotny i dobrze radzi sobie z różnicami wysokości. Niska waga i aerodynamiczna konstrukcja nie mają też wpływu na prędkość jazdy, więc jedziesz dynamicznie. A skoro już dobrze znasz swoje auto – nie musisz uczyć się kolejnego pojazdu, co bywa stresujące.

Korzyści kampera na pickup. Jak kapsuła AZAR4® zrewolucjonizowała caravaning? 1

Kapsułę wykonano z połączenia kompozytowych włókien szklanych i sklejki szkutniczej. To wytrzymały i opływowy monokok, który ogranicza opór powietrza – a dzięki temu zapewnia niezwykłą stabilność oraz bezpieczeństwo. Nie bez powodu rozwiązanie AZAR4® zostało uznane za najbardziej innowacyjne przez kanał YouTube Minds Eye Design (1 mln subskrybentów).

Oszczędzasz pieniądze (niższe koszty, m.in. eksploatacyjne)

Kapsuła mieszkalna AZAR4® to dodatek do samochodu, który już masz – a nie kolejny pojazd. Już od samego początku oszczędzasz więc nie tylko na zakupie drogiego kampera, lecz także na standardowych kosztach stałych (to m.in. ubezpieczenia, przeglądy techniczne czy miejsca postojowe). Ale to nie jedyne oszczędności.

W trakcie wyjazdów, nawet tych całkowicie na dziko, często czekają Cię dodatkowe opłaty. Trochę kosztują m.in. niektóre autostrady i drogi ekspresowe, przeprawy promowe czy parkingi. Tymczasem opłaty za pojazdy kempingowe, szczególnie te o wadze powyżej 3,5 t, bywają dużo wyższe niż za samochody osobowe. Z kapsułą AZAR4® ten problem Cię nie dotyczy – pickup jest traktowany jak zwykłe auto!

Opływowy kształt i lekka konstrukcja nie powodują nadmiernego obciążenia samochodu. Pojazd porusza się gładko i płynnie, co pozwala zachować koszty paliwa na optymalnym poziomie (zbliżonym do tego, które znasz z poruszania się swoim autem bez kapsuły).

Cieszysz się komfortem w każdej sytuacji (funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania)

Kapsuła AZAR4® jest niewielka i bardzo lekka. W środku znajdziesz m.in. miejsce do spania, łazienkę, kuchnię i sporo przestrzeni do przechowywania (aż do 1150 l pojemności)! To innowacyjny produkt, w którym każdy szczegół został dokładnie przemyślany!

Korzyści kampera na pickup. Jak kapsuła AZAR4® zrewolucjonizowała caravaning? 2

Czym jeszcze zaskoczy Cię rozwiązanie AZAR4®? To ekonomiczna, ekologiczna i po prostu wygodna opcja, która oferuje między innymi:

  • komfort cieplny w warunkach od -40°C do 40°C;

  • zbiornik wody o pojemności 49, 60 lub 120 litrów;

  • instalację elektryczną 12 V oraz 230 V;

  • panele słoneczne minimum 186 W;

  • możliwość zamontowania dodatkowych rozwiązań, takich jak hak holowniczy.

Dodatkowo czekają na Ciebie różne wersje kapsuły. Przykładowo wersja Off-road zapewnia więcej miejsca do przechowywania nawet specjalistycznego ekwipunku.

W AZAR4® wszystko zostało przygotowane tak, aby zapewnić Ci podróże pełne przygód – a przy tym komfort prowadzenia i mniejsze koszty. Ciesz się tym innowacyjnym połączeniem samochodu osobowego i kampera!


Redakcja16.11.2023
Artykuł powstał we współpracy z marką Azar4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News