artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord Makita
Kamper Polska - nowy program w TVP. Będzie promować caravaning?
  fot. TVP

Kamper Polska - nowy program w TVP. Będzie promować caravaning?

Reality-show poświęcone życiu w kamperach? Taki program wkrótce będą mogli oglądać widzowie Telewizji Polskiej. „Kamper Polska” to program, w którym pięć par influencerów podróżuje kamperami po Polsce, odwiedza kempingi, dzieli się wrażeniami z zamieszkania w domach na kołach. Program prowadzić będzie Izabella Krzan.

Każdy duet uczestników będzie podróżować własnym kamperem. Będą to pojazdy różnego typu. Jak podaje TVP, najstarsze z aut ma 40 lat i bliżej nieznany przebieg, najnowsze to luksusowy kamper z 2022 roku z zaledwie 10 tys. km na liczniku. Trasa natomiast przebiegać będzie przez całą Polskę, zaliczając najważniejszej i najciekawsze turystycznie miejsca naszego kraju. Zaczynamy więc na Helu, a kończymy w Bieszczadach.

Autorzy programu podkreślają, że influencerzy będą przebywać ze sobą non-stop przez miesiąc, na małej przestrzeni, w słońcu i w deszczu, często bez prądu, z długimi przerwami w posiłkach, bez prysznica i klimatyzacji.

- To będzie wielki test ich przyjaźni, współpracy i pomysłowości, bo na trasie czeka ich nieustająca rywalizacja, a na mecie nawet 100 tys. złotych dla najlepszej pary - czytamy w zapowiedzi programu na TVP VOD. W gronie uczestników programu znalazły się gwiazdy Tik-Toka, Youtube’a i Instagrama: Super Mario Trener i Dawid, Adrianna Skon i jej koleżanka Kaśka, Anka Fanka i Czarek Czaruje, Podziarany Tata i jego siostra Agnieszka oraz Ula Woźniak i Krystian Ziętkowski.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Program będzie dostępny od 12 stycznia na platformie TVP VOD.


Piotr Łukaszewicz07.01.20230