DOBRZE WIEDZIEĆ

2 miesiące temu  17.11.2020, ~ Szymon Kwiatkowski   

HYMER POZNAŃ - zawodowy strzał w 10!

Kompleksowość to metoda, wokół której buduje się obecnie nowoczesną sprzedaż i promocję marki. W tę stronę zmierzają powstające obecnie salony sprzedaży samochodów, w tym również pojazdów skupionych pod szyldem caravaningu.

Specyfika tej branży wymaga nie tylko wsparcia ze strony oferentów różnych form finansowania zakupu, ale przede wszystkim – co chyba najważniejsze dla każdego klienta – indywidualnego podejścia. I tutaj warto wyróżnić salon HYMER POZNAŃ, znajdujący się w Sadach koło Poznania. Zgodnie z filozofią marki HYMER, której autoryzowanym sprzedawcą jest omawiany salon, można tutaj dokonać nie tylko wyboru modelu, ale też dopasować indywidualnie parametry zabudowy i wnętrza, a także skorzystać ze wsparcia w zakresie finansowym.

Podstawa oferty to oczywiście sprzedaż pojazdów kempingowych i kamperów wspomnianej marki, ale też usługi autoryzowanego serwisu. Tutaj dużą rolę odgrywa doświadczenie doradców technicznych oraz magazyn części – dzięki temu każda naprawa odbywa się niezwykle sprawnie. Co więcej, oferowana jest wycena kosztów wraz z montażem doposażenia kampera. I tutaj do wyboru jest mnóstwo rozwiązań: klimatyzacje stacjonarne, przetwornice napięcia, markizy, systemy multimedialne, panele solarne, kamery cofania, instalacje stałych zbiorników na gaz LPG i mnóstwo innych propozycji.

Salon HYMER POZNAŃ mieszczący się w Sadach koło Poznania, przy ulicy Poznańskiej 10 oferuję pełną gamę produktów Hymera spośród kamperów typu integra, półintegra i van. Pojazdy dostępne od ręki to HYMER B-Klasse MasterLine I, HYMER Free S, oraz HYMER Exsis-i

GALERIA ZDJĘĆ

HYMER POZNAŃ - zawodowy strzał w 10!
HYMER POZNAŃ - zawodowy strzał w 10!
HYMER POZNAŃ - zawodowy strzał w 10!
HYMER POZNAŃ - zawodowy strzał w 10!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

 • 9
  ZADOWOLONY
 • 3
  ZASKOCZONY
 • 3
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony