artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
GOK z nowościami na Caravan Salon 2022

GOK z nowościami na Caravan Salon 2022

Czas czytania 3 minuty

Specjalista od rozwiązań gwarantujących bezpieczne i komfortowe korzystanie z gazu w kamperach i przyczepach kempingowych pokaże na targach najnowsze produkty z rodziny Caramatic. W Düsseldorfie będzie miał swą premierę nowo opracowany wkład filtracyjny. To ekonomiczne rozwiązanie zadebiutuje na rynku w styczniu 2023 roku.

Niedrogi, trwały, skuteczny – tak zapowiadana jest premiera wkładu filtrującego 2.0 na stoisku GOK Regler- u. Armaturen-Gesellschaft GmbH & Co. KG (hala 14/stoisko B42). Wkład filtrujący ma być nie tylko bardziej przystępny cenowo, co po prostu trwalszy i skuteczniejszy niż poprzedni model. O ekonomice rozwiązania ma decydować dwuczęściowa budowa filtra. Ten składa się z rdzenia nośnego i wkładu filtracyjnego. Odtąd wymieniamy tylko wkład filtracyjny. Wymiana filtra jest szybka i prosta, podobnie jak doposażenie posiadanej instalacji gazowej w najnowsze rozwiązanie.

GOK z nowościami na Caravan Salon 2022 1

Taki wkład jest nie tylko tańszy, ale także bardziej trwały niż poprzednie rozwiązanie. GOK deklaruje sprawność filtra na poziomie 99,9 procent, co ma niezawodnie chronić układ gazowy przed zanieczyszczeniami olejowymi i innymi cząsteczkami.

Caramatic BasicControl, Caramatic BasicTwo

Na odwiedzających Caravan Salon 2022 czeka prezentacja kompletnych rozwiązań w zakresie dystrybucji gazu na pokładzie pojazdów kempingowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o systemy jedno- czy dwubutlowe, linia Caramatic zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas obsługi LPG na pokładzie. To nie tylko reduktory gazowe z czujnikami zderzeniowymi blokującymi w nagłych przypadkach przepływ gazu.

GOK z nowościami na Caravan Salon 2022 2

ReklamaSródtekstowy YT PC
W systemie dwubutlowym Caramatic BasicTwo dostarcza na bieżąco informacji: czy gaz jest pobierany z butli roboczej czy rezerwowej, oraz czy w najbliższym czasie czeka nas wymiana butli. Zdalny wyświetlacz można łatwo zamontować. Produkt składa się z: jednostki informacyjnej i sterującej wraz z kablem przyłączeniowym 6 m, czujnika ciśnienia i czujnika kontaktowego do zdalnego wyświetlania z kablem przyłączeniowym 2 m. Rozwiązanie gwarantuje sprawny nadzór nad zaopatrzeniem w gaz.

Fot. GOK


Rafał Dobrowolski20.08.20220 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News