artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord volkswagen 19.05-18.06 Jakub
Dometic Patrol na konferencji

Dometic Patrol na konferencji

Jaka forma prezentacji nowego produktu jest najskuteczniejsza? To zależy oczywiście, jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli celem producenta lub dystrybutora jest uzyskanie maksymalnej liczby odbiorców, formuła prezentacji online w formie konferencji prasowej wydaje się być bardzo skuteczną metodą.

Tak też jawi się zorganizowana 9 czerwca przez polskie przedstawicielstwo Dometic konferencja prasowa. W ten sposób zdecydowano się przedstawić nową linię stylowych i kolorowych, a jednocześnie naprawdę wytrzymałych pasywnych lodówek.

Lodówka pasywna Dometic Patrol, która przeszła serię testów przeprowadzanych przez użytkowników w najtrudniejszych warunkach terenowych, jest teraz dostępna w zupełnie nowej kolorystyce. Testerzy potwierdzają, że lodówki wytrzymają najróżniejsze wyzwania związane z użytkowaniem w plenerze, więc można cieszyć się nimi w każdym miejscu.

Solidny korpus i pokrywy modelu Patrol zostały zaprojektowane przez Dometic z jednolitego, formowanego rotacyjnie polietylenu, z myślą o długich podróżach przez lasy, góry i morza.

Henrik Fagrenius, prezes segmentu EMEA w Dometic, mówi: „Rozwijamy naszą działalność i w jeszcze większym stopniu wchodzimy w segment towarów konsumpcyjnych, dodając do naszego asortymentu kolejne atrakcyjne produkty. Myślę, że nasze ciekawe wzornictwo w nowych, przyciągających wzrok kolorach spodoba się odbiorcom ceniącym sobie zarówno styl, jak i jakość.

Seria Dometic Patrol jest teraz dostępna na rynkach europejskich zarówno we własnym sklepie online, jak i u wybranych sprzedawców detalicznych.


Szymon Kwiatkowski11.06.20210