artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Dlaczego przenośny router z funkcją powerbanku?

Dlaczego przenośny router z funkcją powerbanku?

Czas czytania 3 minuty

Monitorowanie bram i okien, ogródków działkowych, przyczep, kamperów i wszystkich obiektów zagrożonych okresowym brakiem sygnału internetowego, to poważne ryzyko dla ciągłości funkcjonowania zainstalowanych systemów alarmowych. Chcesz pewności, że mienie jest bezpieczne?

To co zwiększa funkcjonalność systemu smart Home, docenimy także na pokładach pojazdów kempingowych. Ale także np. na kempingach.

A co jeśli podróżuję kamperem? Jeśli potrzebujesz dostępu do internetu (dla różnych urządzeń) i pewności, że Twoje mienie jest bezpieczne, centrala Yubii Home i HubPowerbank zapewnią Ci spokój – czytamy w komunikacie polskiej firmy, która wprowadziła do sprzedaży mobilny router 3G/4G (LTE) z zasilaczem USB. Najnowsza propozycja Nice Polska Sp. z o.o. jest wyposażona w akumulator, co zwiększa funkcjonalność systemu smart Home.

Dzięki zastosowaniu centrali Yubii Home i najnowszej propozycji - HubPowerbank - uzyskujemy poczucie bezpieczeństwa. Możliwe bowiem staje się stałe monitorowanie nie tylko rozpoczętych budów i mienia narażonego na dewastację, bądź kradzież. To samo dotyczy domków letniskowych czy właśnie przyczep kempingowych, które na sezon zimowy zostawiamy najczęściej bez żadnego dozoru.

Co potrawi HubPowerbank?

W standardowych warunkach centrala Yubii Home korzysta z klasycznego źródła zasilania oraz domowej sieci WiFi. W przypadku awarii zasilania centrala automatycznie zacznie korzystać z zapasowego źródła energii. To wtedy backup-owa sieć WiFi (802.11b/g/n) dla centralek Smart Home lub innych urządzeń. W przypadku dłuższej awarii, HubPowerbank zapewni zasilanie na czas do 12 godzin.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
W przypadku awarii domowej sieci WiFi HubPowerbank zapewni połączenie z chmurą zapewniając nieprzerwaną pracę centrali Yubii Home. Nadal będziesz otrzymywał powiadomienia ze wszystkich czujników w Twoim domu – także z tych zainstalowanych w domu na kołach.

Nice HubPowerbank to przenośny router 3G/4G zasilany przez USB. Jest więc mały (wymiary: 4, 5/8,5/9,5 cm) i waży 160 g. Skrywa funkcję powerbanku – baterii wielokrotnego ładowania o pojemności 4600mAh. I kosztuje ok. 45,00 EUR.

A w podróży jak klasyczny router

Jeśli potrzebujesz dostępu do internetu (dla różnych urządzeń) to po włożeniu karty SIM, Nice HubPowerbank zapewni dostęp do internetu WiFi. Działa wówczas jak klasyczny router, do którego można podłączyć nawet 10 urządzeń.

Jak wspomniano, po sezonie caravaningowym urządzenie zagwarantuje ciągłość funkcjonowania zainstalowanych systemów alarmowych. W przypadku spadku napięcia centrala automatycznie przestawi się na awaryjne zasilanie dostarczane przez Nice HubPowerBank, dzięki czemu nadal będą wysyłane powiadomienia np. o wykryciu zadymienia lub próbie włamania.

Fot. Nice Polska Sp. z o.o.


Rafał Dobrowolski22.12.2022 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News