artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Dla malucha na Dzień Dziecka!

Dla malucha na Dzień Dziecka!

Czas czytania 2 minuty

„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” mówi dobrze znane przysłowie. Dużo w nim prawdy, bo za zaszczepianie w nas pasji odpowiadają najczęściej rodzice, którzy potrafią wraz z nią przekazać mnóstwo własnego doświadczenia w dowolnej dziedzinie. Identyczna sztafeta pokoleń odbywa się w gronie caravaningowców.

Tutaj przecież towarzyszą nam dzieci, często pomagają w wielu codziennych czynnościach. Tak to się zaczyna. Można dodatkowo wspierać zainteresowania w sposób równie popularny, czyli wyposażać dzieciaki w odpowiednie zabawki. Tych zresztą nie brakuje!

Dla malucha na Dzień Dziecka! 1

Zbliżający się Dzień Dziecka to świetna okazja aby przyjrzeć się ofercie Sklepu ACK, w którym znajdziemy sporą ilość modeli samochodów kempingowych, oraz pojazdów z przyczepami. Wybór zabawek jest naprawdę spory i każdy młody fan caravaningu znajdzie tutaj coś dla siebie. Od dużych „amerykańskich” kampero-autobusów, poprzez modele ze zdejmowanym dachem i możliwością zmiany ustawień mebli wewnątrz, po małe kampery ciągnące przyczepy z motorówkami.

Dla malucha na Dzień Dziecka! 2

Ale zabawki to nie wszystko! Możemy także zachęcać najmłodszych do caravaningu, pielęgnować ich pasję dzięki specjalnym zestawom kuchennym dla najmłodszych. Oczywiście kubki, talerzyki, miseczki wykonane są ze znanej wszystkim caravaningowcom melaminy. Mamy tutaj szeroki wybór! Kubki i szklanki zdobią atrakcyjne wizerunki kamperów i przyczep. Znajdziemy przeźroczyste szklanki do napojów, kubki, talerzyki dla najmłodszych z gumową podstawą antypoślizgową, kubki niekapki, a nawet gotowe zestawy zapakowane w ciekawe torby kempingowe.

ReklamaDla malucha na Dzień Dziecka! 3
Te i inne propozycje prezentów na Dzień Dziecka znajdziecie w Sklepie ACK .


Szymon Kwiatkowski25.05.2021
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News