artykuły

DOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - fajny kamper 14.01-31.01 Sebastian
Dla malucha na Dzień Dziecka!

Dla malucha na Dzień Dziecka!

„Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” mówi dobrze znane przysłowie. Dużo w nim prawdy, bo za zaszczepianie w nas pasji odpowiadają najczęściej rodzice, którzy potrafią wraz z nią przekazać mnóstwo własnego doświadczenia w dowolnej dziedzinie. Identyczna sztafeta pokoleń odbywa się w gronie caravaningowców.

Tutaj przecież towarzyszą nam dzieci, często pomagają w wielu codziennych czynnościach. Tak to się zaczyna. Można dodatkowo wspierać zainteresowania w sposób równie popularny, czyli wyposażać dzieciaki w odpowiednie zabawki. Tych zresztą nie brakuje!

Zbliżający się Dzień Dziecka to świetna okazja aby przyjrzeć się ofercie Sklepu ACK, w którym znajdziemy sporą ilość modeli samochodów kempingowych, oraz pojazdów z przyczepami. Wybór zabawek jest naprawdę spory i każdy młody fan caravaningu znajdzie tutaj coś dla siebie. Od dużych „amerykańskich” kampero-autobusów, poprzez modele ze zdejmowanym dachem i możliwością zmiany ustawień mebli wewnątrz, po małe kampery ciągnące przyczepy z motorówkami.

Ale zabawki to nie wszystko! Możemy także zachęcać najmłodszych do caravaningu, pielęgnować ich pasję dzięki specjalnym zestawom kuchennym dla najmłodszych. Oczywiście kubki, talerzyki, miseczki wykonane są ze znanej wszystkim caravaningowcom melaminy. Mamy tutaj szeroki wybór! Kubki i szklanki zdobią atrakcyjne wizerunki kamperów i przyczep. Znajdziemy przeźroczyste szklanki do napojów, kubki, talerzyki dla najmłodszych z gumową podstawą antypoślizgową, kubki niekapki, a nawet gotowe zestawy zapakowane w ciekawe torby kempingowe.

Te i inne propozycje prezentów na Dzień Dziecka znajdziecie w Sklepie ACK .


Szymon Kwiatkowski25.05.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 5
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW