artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian
Adria wyjątkowa jak cała Słowenia

Adria wyjątkowa jak cała Słowenia

Czas czytania 2 minuty

Słowenia to piękne góry, parki narodowe, malownicze jeziora, urokliwe miasteczka i zachwycające jaskinie, słowem: wyjątkowy kraj, który ma wszystko, co potrzeba. Takie też są produkty Adrii – słoweńskiej firmy, które już w standardzie oferują dużo więcej od konkurencji.

Kampery Adrii są dobrze rozpoznawalne wśród innych samochodów kempingowych. Odpowiada za to jednolity design, który wrósł już w świadomość społeczności caravaningowej. Najbardziej charakterystyczne elementy to LED-owe światła w tylnym zderzaku i profilowana tylna ściana. Ściany zewnętrzne wykonane są z tworzywa sztucznego, co sprawia, że kamper jest lżejszy i łatwiej się go myje. W przypadku kamperów z alkową – jest ona profilowana i ma okno z przodu, natomiast półzintegrowane pojazdy tej marki mają w standardowym wyposażeniu panoramiczne, otwierane okno. To gwarancja wspaniałej widoczności ze środka pojazdu. 
Wnętrze to również cała seria udogodnień i wyposażenia, których w standardzie nie zapewniają inni producenci. Przy wejściu wita nas elektroniczny panel obsługi z kolorowym wyświetlaczem, a dalej duża liczba gniazd USB zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w garażu. Nie każdy zwróci na to uwagę, ale w podstawowym wyposażeniu wszystkich kamperów znajduje się pompa ciśnieniowa, która zapewnia stałe ciśnienie wody, jest mniej awaryjna niż zanurzeniowa i cichsza. Producent wyposaża najpopularniejsze kampery w podwójną podłogę, co gwarantuje nie tylko świetną izolację, ale też sprawia, że mamy więcej schowków w podłodze. Dzięki temu środek ciężkości jest obniżony, a nasz kamper prowadzi się dużo lepiej. W kabinie jest specjalny przycisk, który uruchamia elektroniczny zawór zrzucania szarej wody, dzięki temu nie musimy wychodzić i używać tradycyjnej korby.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
Zalety pojazdów tej marki można by jeszcze długo wymieniać, ale jak wiedzą wszyscy caravaningowcy, ważny jest nie tylko pojazd czy cel podróży, ale sama droga. To idealnie wpasowuje się w motto słoweńskiego producenta: „Adria to inspiracja do Twoich podróży”.

wcc.pl

Artykuł pochodzi z numeru 5 (107) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator09.05.2023 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News