artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - bookingcamper
Adria wyjątkowa jak cała Słowenia

Adria wyjątkowa jak cała Słowenia

Czas czytania 3 minuty

Słowenia to piękne góry, parki narodowe, malownicze jeziora, urokliwe miasteczka i zachwycające jaskinie, słowem: wyjątkowy kraj, który ma wszystko, co potrzeba. Takie też są produkty Adrii – słoweńskiej firmy, które już w standardzie oferują dużo więcej od konkurencji.

Kampery Adrii są dobrze rozpoznawalne wśród innych samochodów kempingowych. Odpowiada za to jednolity design, który wrósł już w świadomość społeczności caravaningowej. Najbardziej charakterystyczne elementy to LED-owe światła w tylnym zderzaku i profilowana tylna ściana. Ściany zewnętrzne wykonane są z tworzywa sztucznego, co sprawia, że kamper jest lżejszy i łatwiej się go myje. W przypadku kamperów z alkową – jest ona profilowana i ma okno z przodu, natomiast półzintegrowane pojazdy tej marki mają w standardowym wyposażeniu panoramiczne, otwierane okno. To gwarancja wspaniałej widoczności ze środka pojazdu. 
Wnętrze to również cała seria udogodnień i wyposażenia, których w standardzie nie zapewniają inni producenci. Przy wejściu wita nas elektroniczny panel obsługi z kolorowym wyświetlaczem, a dalej duża liczba gniazd USB zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i w garażu. Nie każdy zwróci na to uwagę, ale w podstawowym wyposażeniu wszystkich kamperów znajduje się pompa ciśnieniowa, która zapewnia stałe ciśnienie wody, jest mniej awaryjna niż zanurzeniowa i cichsza. Producent wyposaża najpopularniejsze kampery w podwójną podłogę, co gwarantuje nie tylko świetną izolację, ale też sprawia, że mamy więcej schowków w podłodze. Dzięki temu środek ciężkości jest obniżony, a nasz kamper prowadzi się dużo lepiej. W kabinie jest specjalny przycisk, który uruchamia elektroniczny zawór zrzucania szarej wody, dzięki temu nie musimy wychodzić i używać tradycyjnej korby.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Zalety pojazdów tej marki można by jeszcze długo wymieniać, ale jak wiedzą wszyscy caravaningowcy, ważny jest nie tylko pojazd czy cel podróży, ale sama droga. To idealnie wpasowuje się w motto słoweńskiego producenta: „Adria to inspiracja do Twoich podróży”.

wcc.pl

Artykuł pochodzi z numeru 5 (107) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator09.05.20230 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News