artykuły

abc-caravaninguABC CARAVANINGU
Reklama

Elcamp: akcesoria potrzebne w karawaningu [FILMY]

Elcamp: akcesoria potrzebne w karawaningu [FILMY]

Wykorzystując możliwości, które daje nam Internet, portal i serwis YouTube, postanowiliśmy przedstawić Wam pierwsze dwa odcinki nowej serii „ABC karawaningu”. Będziemy w niej przedstawiać mniejsze i większe produkty, które ułatwią nam życie podczas wypraw karawaningowych. Pierwszą okazją do nagrania tego typu video, była wizyta na zlocie „Mazurskie Piekiełko”. Tam spotkaliśmy przedstawicieli Grupy Elcamp.

Pierwszy materiał traktuje o trzech drobnostkach, które z pewnością przydadzą się podczas każdego wyjazdu kamperem lub przyczepą. Dlaczego tak sądzimy? Chociażby pierwszy produkt, czujnik gazu, zadba nie tylko o nasz komfort, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Zobaczcie cały materiał poniżej.

W drugim odcinku (również prosto z „Piekiełka) Elcamp zaprezentował działanie automatycznej anteny satelitarnej, którą obsługujemy jednym przyciskiem. Co ją wyróżnia na tle konkurencji? Możemy ją ustawić… gdziekolwiek. Jej mobilność to olbrzymi plus - kamper może stać w zacienionym miejscu pomiędzy drzewami, a my i tak możemy cieszyć się dobrej jakości sygnałem satelitarnym.

Poniżej materiał.

Dajcie znać, czy taka forma Wam się podoba :)


Administrator14.09.20171