artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian
Zwiedzanie plaża, SPA Falkensteiner w Zadarze

Zwiedzanie plaża, SPA Falkensteiner w Zadarze

Jadąc do Chorwacji na wymarzone wakacje, można postawić na kemping oferujący dostęp do plaży i krystalicznie czystej wody, można też połączyć wypoczynek ze zwiedzaniem pięknych miast i zabiegami SPA. Wszystkie te założenia spełnia pięciogwiazdkowe pole kempingowe Falkensteiner Premium Camping zlokalizowane nieopodal zabytkowego Zadaru. Dlaczego warto tam pojechać?

Powodów jest kilka, a najważniejszym jest lokalizacja kempingu. Położony jest w cichym parku, tuż obok piaszczystej plaży, a do historycznego miasta Zadar możemy dotrzeć w kilka chwil, korzystając chociażby z miejskich jednośladów. Tym samym bezproblemowo połączymy leniwy wypoczynek na plaży lub w nowoczesnym parku wodnym ze zwiedzaniem i eksploracją okolicy. To gwarancja tego, że nikt na takim wyjeździe nie będzie się nudzić.
Sam kemping oferuje przeróżne formy zakwaterowania. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na parcele (łącznie znajdziemy ich tu aż 270), które zostały podzielone na trzy kategorie: Blue, Gold i Diamond. Mają minimum 80 m² powierzchni i, w zależności od lokalizacji, ich ceny startują od około 50 euro. Im wcześniej zrobimy rezerwację, tym niższy będzie ostateczny koszt – nawet o 20%. Każde miejsce, nawet najtańsze, posiada wszystkie media: prąd, wodę i kanalizację.
Prócz parcel pole oferuje również możliwość wynajęcia domków mobilnych. Największe, oznaczone jako „Camping Family Home+”, mogą pomieścić do 7 osób. Znajdą się tu również namioty glampingowe podzielone na dwie kategorie: standardową i premium.

ReklamaŚródtekstowy Dethleffs 21.09-02.10 Sebastian
Sam kemping otwarty jest przez cały rok. Otoczony przez cztery parki narodowe gwarantuje ciszę i spokój, a park wodny ze zjeżdżalniami jest zlokalizowany tuż obok wykwintnej restauracji. Jedliśmy i piliśmy drinki na miejscu – naprawdę warto tam wpaść. Podobnie jak inne 5-gwiazdkowe pola Falkensteiner oferuje bogaty program animacji dla dzieci oraz fantastyczne sanitariaty, których próżno szukać w innych częściach Europy. To luksus w czystej postaci, a przy okazji bardzo wysoki komfort codziennego korzystania.
Dodatkową zaletą jest SPA ACQUAPURA. Baseny (wewnętrzne i zewnętrzne), strefa saun, przestrzeń relaksacyjna, siłownia i mnóstwo zabiegów, takich jak masaże, sprawią, że pobyt tutaj będzie atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Falkensteiner oferuje wypoczynek, podczas którego każdy dzień może wyglądać inaczej – to chyba najlepsza rekomendacja tego miejsca. 

falkensteiner.com

Artykuł pochodzi z numeru 2 (104) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator22.07.20220 zdjęć 2