artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Zrelaksuj się aktywnie na Falkensteiner Premium Camping Zadar

Zrelaksuj się aktywnie na Falkensteiner Premium Camping Zadar

Czas czytania 3 minuty

Pobyt na kempingu to nie tylko grill i piwko w cieniu kampera czy przyczepy, zwłaszcza gdy spędzasz wakacje w takim miejscu jak Falkensteiner Premium Camping Zadar. Na tym pięciogwiazdkowym, zlokalizowanym bezpośrednio przy piaszczystej plaży kempingu nie ma czasu na nudę.

Zacznij dzień od aqua aerobiku lub joggingu nad morzem. Wolisz popływać? A może rozegrać partyjkę w tenisa? Chcesz sprawdzić, na czym polega SUP? Czy po prostu zrelaksować się przy basenie, powierzając dzieciaki opiece animatorów Falky Landu? Korzystając z oferty Falkensteiner Premium Camping Zadar, mając jednocześnie do dyspozycji przepiękną, obfitującą w atrakcje okolicę, urlop w Chorwacji możesz spędzić na własnych warunkach.
Kemping zlokalizowany jest w cichym parku, tuż przy piaszczystej plaży. Pozytywnie zaskakuje też infrastruktura tego miejsca, sprawiająca wrażenie nowoczesnej i ekskluzywnej. Imponująca jest w końcu lista atrakcji, aktywności i udogodnień: doskonała kuchnia, miła obsługa, profesjonalna opieka nad dziećmi, całodobowa ochrona, nowocześnie wyposażona strefa sanitarna, a także wspomniane baseny, spa, sauny, przestrzeń relaksacyjna, siłownia... – jest w czym wybierać, a przecież trzeba jeszcze znaleźć czas na zwiedzanie przepięknej okolicy!
Bo portowy Zadar to tylko jedna z okolicznych atrakcji. Zadowoleni będą z pewnością fani wędrówek i jazdy rowerem, a mowa nie tylko o malowniczym wybrzeżu Adriatyku, ale i szczytach Welebitu, 150 km szlaków i dróg Parku Narodowego Paklenica czy choćby – ale tu już potrzebny będzie wodny środek transportu – Park Narodowy Kornati, czyli archipelag górzystych, pozbawionych roślinności wysepek.

ReklamaZrelaksuj się aktywnie na Falkensteiner Premium Camping Zadar 1
Zainteresowani? Pamiętajcie jednak, że podróż do Zadaru warto zaplanować z wyprzedzeniem, bowiem miejsca na kempingu Falkensteiner wyprzedają się jak świeże bułeczki. I to mimo że nie jest ich mało, łącznie przygotowano bowiem aż 270 parceli, które podzielone zostały na 3 kategorie: Blue, Gold i Diamond. Mają minimum 80 m² powierzchni, a ich ceny rozpoczynają się od około 50 euro. Bez względu na to, czy wybierzemy jedną z najdroższych miejscówek, czy jedną z najtańszych, w cenę wliczony będzie dostęp do prądu, wody i kanalizacji. Dodajmy, że ośrodek oferuje zakwaterowanie także w 86 domkach mobilnych (maksymalnie 3-osobowych) i 13 namiotach glampingowych, również podzielonych na kategorie.

falkensteiner.com

Artykuł pochodzi z numeru 4 (106) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator26.08.2022 zdjęć 5
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News