artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord polferries 11.05-11.06 Grzegorz
Wypoczynek na pięć gwiazdek

Wypoczynek na pięć gwiazdek

Czas czytania 3 minuty

Plaże, portowy klimat, urodzaj rodzinnych knajpek, uliczki, którymi chce się spacerować... – Zadar to piękne miasto. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że nie spędzisz w nim ani chwili, gdy tylko zameldujesz się na okolicznym Falkensteiner Premium Camping Zadar. Ten pięciogwiazdkowy kemping ma wszystko, czego potrzebujesz, aby był to urlop marzeń.

Oczywiście gorąco zachęcamy, aby mimo wszystko zwiedzić zabytkowy Zadar. Kemping zlokalizowany jest nieopodal miasta, więc jednośladem – własnym lub wypożyczonym – dotrzemy tam w kilka chwil. Naprawdę warto!
Sam kemping położony jest w cichym parku, bezpośrednio przy piaszczystej, zachęcającej do leniwego wypoczynku plaży. Atrakcyjna jest nie tylko lokalizacja, infrastruktura również robi pozytywne wrażenie. To zresztą mało powiedziane, ponieważ dosłownie wszystko na tym kempingu sprawia wrażenie nowoczesnego i ekskluzywnego – od designu przez park wodny i spa aż po wszelkie udogodnienia. Doskonała kuchnia, miła obsługa, profesjonalna opieka nad dziećmi, całodobowa ochrona, stacja ładowania pojazdów hybrydowych, nowocześnie wyposażona strefa sanitarna, o tak oczywistej sprawie jak darmowe Wi-Fi nie wspominając – gospodarze tego miejsca pomyśleli dosłownie o wszystkim.
Pytacie o parcele? Łącznie przygotowano ich aż 270, a podzielone zostały na 3 kategorie: Blue, Gold i Diamond. Mają minimum 80 m² powierzchni, a ich ceny rozpoczynają się od około 50 euro. Warto pamiętać, że im wcześniej zrobimy rezerwację, tym niższy będzie ostateczny koszt – nawet o 20%. Bez względu na to, czy wybierzemy jedną z najdroższych miejscówek, czy jedną z najtańszych, w cenę wliczony będzie dostęp do prądu, wody i kanalizacji. Dodajmy, że ośrodek oferuje zakwaterowanie także w 86 domkach mobilnych i 13 namiotach glampingowych, również podzielonych na kategorie.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Wspomnieliśmy o basenach i spa? Mowa zarówno o kąpieliskach krytych, jak i na świeżym powietrzu, saunach, przestrzeni relaksacyjnej, siłowni, ale i ofercie wszelkiego rodzaju zabiegów. Planujesz pobyt z rodziną? Nie musisz obawiać się o to, że wypoczynek uniemożliwią ci absorbujący milusińscy – gdy zachcesz oddać się w ręce masażystów, twoje pociechy możesz powierzyć profesjonalnej opiece animatorów kompleksu dla dzieci Falky-Land.
Brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe? Zachęcamy do osobistego zweryfikowania tego, o czym piszemy – my już skorzystaliśmy z gościnności Falkensteiner Premium Camping Zadar, zachęcamy do tego i was. Podróż do Zadaru warto jednak zaplanować z wyprzedzeniem, bowiem miejsca na kempingu wyprzedają się jak świeże bułeczki.

falkensteiner.com

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator17.08.20220 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News