artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Wygraj książkę "Wyprawa do Maroka" od PodróżoVanie!

Wygraj książkę "Wyprawa do Maroka" od PodróżoVanie!

Czas czytania 1 minuta

Na rynku jest mnóstwo przewodników, reportaży czy książek pisanych przez osoby, które mieszkają w danym kraju. Jednak wciąż powstają kolejne zapiski z podróży, chociaż wydawać by się mogło, że ten rynek jest już nasycony.

Jak wygląda proces tworzenia poradnika, któremu przyświeca idea pomocy w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości na innym kontynencie? Czy tego typu książki powstają już w trakcie podróży, czy dopiero po powrocie? Dla kogo jest najnowsza książka Poradnik Podróży – Wyprawa do Maroka? Na te i kilka innych pytań odpowiedziała nam Katarzyna Gawlas, która wraz z mężem Łukaszem wydała niedawno książkę na temat Maroka.

Wywiad przeczytacie w najnowszym numerze Polskiego Caravaningu, ale jednocześnie z ukazaniem się magazynu na rynku uruchamiamy konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania mamy dla Was 3 książki z marokońskimi gadżetami. 

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres redakcja@polskicaravaning.pl jednozdaniową odpowiedź „Dlaczego właśnie do Ciebie ma trafić książka autorów pt. „Poradnik Podróży - Wyprawa do Maroka”. Wiadomość należy zatytułować "Maroko konkurs". Na odpowiedzi wyłącznie od osób pełnoletnich czekamy do dnia 20 grudnia do godziny 23.59

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


Szymon Kwiatkowski01.12.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News