artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Wiosna Pod Brzozami

Wiosna Pod Brzozami

Czas czytania 2 minuty

Camping Pod Brzozami to obiekt całoroczny, zapraszający w swe gościnne progi wszystkich podróżujących bez względu na datę w kalendarzu. Jednak wielu zaczyna sezon wtedy, gdy natura budzi się z zimowego snu. Przyczepy i kampery wyruszają w pierwsze trasy, a spragnieni wyjazdów właściciele szukają interesujących miejsc na wyprawy.

Po zimie warto wybrać się w miejsce z bogatym zapleczem oraz świetnymi warunkami, bo i pogoda na przednówku często płata figle, a sprzęt wymaga przejrzenia lub drobnych napraw – dobrze mieć wtedy zaplecze zapewniające komfort i wsparcie. Brzozy spełniają te warunki idealnie, podczas gdy część rodziny oddaje się zabawom i wypoczynkowi, inni jej członkowie mogą sprawdzić sprawność wyposażenia, posiłkując się choćby zapleczem warsztatowym kempingu.
Najmłodsi mogą skorzystać z licznych animacji oraz zabaw na świeżym powietrzu lub schronić się w sali zabaw na wypadek wiosennego deszczu. Kemping ten słynie również z licznych imprez tematycznych, dlatego warto zapoznać się z kalendarium wydarzeń na nadchodzące tygodnie – w Campingu Pod Brzozami co chwilę coś się dzieje, więc każdy, bez względu na wiek może spodziewać się dobrej rozrywki!
Warto zauważyć, że właściciele obiektu podjęli bardzo przyjazną dla gości decyzję – cennik usług na rok 2024 pozostaje bez zmian! Doskonała oferta jest dostępna w takich samych cenach, by nie niepokoić gości inflacją i jej skutkami, a wypoczynek na najwyższym poziomie był prawdziwie beztroski!

Artykuł pochodzi z numeru 2 (116) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator16.06.2024 zdjęć 4
Artykuł powstał we współpracy z marką Camping Pod Brzozami
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News