artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - ACSI
To nie jest zwykły bagażnik, to Thule.
To nie jest zwykły bagażnik, to Thule.

Thule

Czas czytania 2 minuty

Bagażniki marki Thule nie potrzebują reklamy. Warto jednak mieć oko na nowości wypuszczane na rynek przez firmę. Marka ta jest synonimem jakości wśród dostawców rozwiązań do przewozu dodatkowych bagaży.

Thule Omni-Bike Elite G2 Standard to rozwiązanie przeznaczone dla kamperów, które pozwala cieszyć się jazdą rowerem w każdym miejscu, w które zabierzecie swój mobilny dom. Bagażnik ten wykonany został z materiałów wysokiej jakości, trwałych i wytrzymałych. Zaprojektowany dla 2-4 rowerów, zapewnia maksymalną stabilność dzięki równomiernemu rozłożeniu masy na zamykanej platformie, zaś blokada podestu zapobiega otwarciu w trakcie jazdy. Do jego obsługi nie są wymagane żadne narzędzia. Szyny, paski z zatrzaskami i uchwyty nie wymagają ich użycia, zapewniają najwyższy komfort i łatwą obsługę bagażnika.
Jakość materiałów i ich trwałość mają ogromne znaczenie w eksploatacji, zwłaszcza tej wieloletniej. Diabeł tkwi w szczegółach, bo to one zwykle zawodzą, jeżeli nie poświęci się należytej uwagi doborowi. Na takie błędy nie mogą sobie pozwolić liderzy branży. Dlatego szwedzki producent od lat dba o jakość użytych materiałów i standard wykonania, z racji czego cieszy się najwyższym uznaniem i zaufaniem klientów. Bagażniki Elite dostępne są w różnych rozmiarach i 2 wariantach kolorystycznych: szarym i czarnym.

elcamp.pl

Artykuł pochodzi z numeru 6 (114) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator09.02.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Elcamp
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News