artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Riviera Camp. Nowy camper park nad Jeziorem Radłowskim

Riviera Camp. Nowy camper park nad Jeziorem Radłowskim

Czas czytania 2 minuty

Riviera Camp to nowo otwarty ośrodek wypoczynkowy usytuowany nad Jeziorem Radłowskim w pobliżu Tarnowa. Na jego terenie znajduje się 28 pełnowymiarowych stanowisk dla kamperów i przyczep z bezpośrednim dostępem do prądu i wody oraz całoroczny punkt serwisowy, dostępny również dla kamperów w tranzycie. W infrastrukturę do obsługi domów na kołach w pełni wyposażyła to miejsce firma Camper System.

Kompleksowe zaplecze sanitarne, namioty i domki całoroczne
Do camper parku przynależy całoroczny, nowoczesny budynek socjalny z dużą kuchnią wyposażoną w kuchenki mikrofalowe, płyty indukcyjne i lodówkę, a także sanitariaty: łazienki damskie, męskie i przystosowane dla osób niepełnosprawnych, WC oraz prysznice.
Na terenie obiektu funkcjonuje również pole namiotowe z bezpośrednim dostępem do prądu i 10 nowoczesnych, całorocznych domków pod wynajem (4 i 6-osobowe).
 
Plac zabaw, boisko do siatkówki, dwa baseny, minispa
Do dyspozycji gości camper parku są plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, a w sezonie letnim także 2 baseny – mniejszy dla najmłodszych, większy dla młodzieży i osób dorosłych. Kolejną atrakcją jest minispa. Za dodatkową opłatą można skorzystać z sauny suchej, jacuzzi oraz balii.
 
Bezpieczny i aktywny wypoczynek
Warto dodać, że Riviera Camp jest obiektem ogrodzonym, co zapewnia poczucie większego bezpieczeństwa i prywatności. Ośrodek usytuowany jest w otoczeniu pięknych lasów, ścieżek rowerowych i jeziorek, na które trafiamy podczas wędrówek czy wycieczek rowerowych.

ReklamaRiviera Camp. Nowy camper park nad Jeziorem Radłowskim 1
Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.rivieracamp.pl.
 
Odwiedź CamperSystem.pl, gdzie dostępna jest mapa punktów serwisowych i camper parków zrealizowanych przez firmę Camper System w Polsce.

Artykuł pochodzi z numeru 4 (106) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator27.09.2022 zdjęć 20
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News