PODRÓŻE

5 miesięcy temu  01.08.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Redakcja Polskiego Caravaningu na wyjazdach. Gdzie jesteśmy, co testujemy?

fot. Bartłomiej Ryś

Okres wakacyjny to dla naszej redakcji nie jest czas urlopowy. Widać to zwłaszcza po naszych profilach w mediach społecznościowych, na których każdego dnia publikujemy mnóstwo materiałów. Oto krótkie podsumowanie tego, gdzie kto jest i pod jakimi hashtagami możecie znaleźć konkretne materiały.

Bartek testuje kamper-vana Renault Master, którego odebrał od oficjalnego dealera tej marki w Warszawie. Pojazd jest krótki, oferuje cztery miejsca do jazdy i dwa do spania. Zabudową zajęła się firma EbaCamp, ale należy ją traktować wyłącznie jako dodatek do podwozia. To baza w postaci nowego Mastera jest tutaj najważniejsza. 

Bartek zdecydował się na objazdówkę Kaszub przy okazji zahaczając o wybrane, nadmorskie miejscowości. Pokazuje nie tylko kempingi, ale również miejscówki na dziko, na których możecie bezpiecznie się zatrzymać. Wszyskie materiały można znaleźć pod hashtagiem #KaszubyPC, na bieżąco aktualizowana jest też baza kempingów i miejscówek. 

Piotr, który ostatnio bytował na kilku kempingach gdzieś nad węgierskim Balatonem, wziął Sunliving'a S70SP z firmy Elcamp i ruszył w kierunku Bieszczad, które w tym roku mają być wyjątkowo oblężone. Szuka tam dobrych kempingów i miejscówek wartych polecenia. 

Sebastian natomiast, wraz z małą, dwuosobową przyczepką, która okazała się prawdziwym hitem targów w Jastarni, krąży po okolicach Pojezierza Drawskiego.

W samym Czaplinku odwiedziliśmy Camping Drawtur, camping Czaplinek i powstały rok temu Camper Camping. Są jeszcze Camping Kusy Dwór, Sosnowe Wzgórze i Ośrodek Omega.

Obserwujcie nasze media społecznościowe i na bieżąco komentujcie nasze znaleziska. Do zobaczenia gdzieś na trasie!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony