artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Raj dla rodzin z dziećmi. Beztroskie chwile na polu kempingowym Horyzont

Raj dla rodzin z dziećmi. Beztroskie chwile na polu kempingowym Horyzont

Czas czytania 4 minuty

Dla tych najmłodszych kemping to przede wszystkim miejsce wspólnych zabaw i gier, a także niezapomniane chwile w gronie najbliższych. Dzieciaki, ale nie tylko one, zawierają tu znajomości, które często trwają przez całe życie.

Jednym z najpiękniejszych aspektów caravaningu jest to, że dzieci mogą swobodnie bawić się na świeżym powietrzu i odkrywać fascynujący świat natury – bez względu na porę roku. Takim miejscem, zlokalizowanym w sercu urokliwego krajobrazu Chłapowa, z dala od miejskiego zgiełku, jest pole kempingowe Horyzont. To prawdziwa oaza spokoju, gdzie miłe chwile spędzą zarówno doświadczeni kempingowicze, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z caravaningiem.
Na terenie pola znajdują się przestronne parcele z dostępem do prądu i przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Wystarczy jedno takie stanowisko, aby zaparkować samochodem z przyczepą kempingową. Horyzont oferuje ponad 110 miejsc dla kamperów oraz 44 wydzielone miejsca namiotowe, 24 z nich zlokalizowane są przy samej linii brzegowej, zapewniając piękny widok na morze. Parcele otoczone są żywopłotami i krzewami, co dodatkowo podnosi komfort biwakowania i gwarantuje prywatność.

Raj dla rodzin z dziećmi. Beztroskie chwile na polu kempingowym Horyzont 1

Dzieciaki będą zachwycone!

Dla najmłodszych odwiedzających przygotowane zostały nowoczesny, atestowany plac zabaw oraz boisko ze specjalnym gumowym podłożem. Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, turnieje piłki nożnej i wiele innych atrakcji sprawia, że dzieci mogą bawić się godzinami, rozwijając umiejętności fizyczne. Ale i społeczne, ponieważ plac zabaw na kempingu to także doskonały teren do nawiązywania nowych przyjaźni, a wszystko to w bezpiecznym, wydzielonym miejscu.
Takim miejscem jest również Letnia Przygoda z Horyzontem – specjalnie wyznaczony obszar, gdzie latem odbywają się uwielbiane przez najmłodszych animacje: od tradycyjnych zabaw kreatywnych, jak np. malowanie czy tworzenie rzeźb z masy solnej, po poszukiwanie ukrytych skarbów na polu, w trakcie którego najmłodsi mają okazję rozwijać wyobraźnię i zdobywać nowych przyjaciół. A dla najwytrwalszych – niespodzianki w postaci wyselekcjonowanych gadżetów, takich jak odblaskowe misie z przypinkami do plecaka czy notesy do rysowania.
Mali odkrywcy uwielbiają również eksperymentować, a szansę na rozwój pasji dają im warsztaty chemiczne. Pod okiem animatorki dzieci bawią się w małych chemików, dowiadując się jednocześnie o fascynującym świecie nauki. Przeprowadzanie prostych reakcji chemicznych, obserwowanie zmian zachodzących w różnych substancjach i rozwiązywanie zagadek to cenne doświadczenia, a zdobyta w ten sposób wiedza może przydać się później w szkole.
Wieczory filmowe, turnieje i gry do wypożyczenia w recepcji to kolejne atrakcje, które sprawiają, że pobyt na Horyzoncie stanie się niezapomnianą przygodą. A po całym dniu zabaw można odpocząć w naszej świetlicy z fotelami. Dla fanów relaksu przygotowano ponadto zajęcia z pilatesu, które prowadzone są dwa razy w tygodniu przez profesjonalną instruktorkę.

To już 15 lat!

Pole kempingowe Horyzont rozwija swoją ofertę z roku na rok, dążąc do zapewniania coraz lepszych warunków dla gości. Miejsce jest szczególnie przyjazne rodzinom z dziećmi, honoruje bowiem Kartę Dużej Rodziny, a zadowolenie najmłodszych gości jest dla pracowników kempingu priorytetem.
Pole działa przez cały rok. Jesienią i zimą odnajdziecie tu ukojenie od zgiełku i tłumów, wybierając np. jeden z luksusowych, ogrzewanych i w pełni wyposażonych domków letniskowych premium. Ośrodek oferuje zakwaterowanie łącznie w 18 domkach, z czego 6 premium, a jeden znajduje się poza głównym obszarem, zapewniając intymność i spokój gościom, którym zależy na prywatności. Na miejscu można również wynająć jedną z kilku przyczep kempingowych z widokiem na morze, które pomieszczą 3, 4 lub 5 osób.
– W tym roku obchodzimy nasze 15-lecie i z tej okazji przygotowaliśmy wiele nowości. Pole zostanie wyposażone w nowe prysznice zewnętrzne i zmywalnię naczyń, a nasze nadmorskie parcele namiotowe zostaną powiększone – wyliczają pracownicy kempingu, zachęcając przy okazji do odwiedzin także poza sezonem. – Pole kempingowe Horyzont to wymarzone miejsce na wypoczynek. Można się tu zanurzyć w naturze, cieszyć prostymi przyjemnościami i kolekcjonować wspomnienia na całe życie. Przyjedź i przekonaj się, jak Horyzont staje się twoim nowym ulubionym miejscem na ziemi.

Artykuł pochodzi z numeru 5 (113) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator20.11.2023 zdjęć 5
Artykuł powstał we współpracy z marką Horyzont Camp
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News