artykuły

PODRÓŻE
ReklamaBilbord - Makita 01.10-31.10 Kasia
Nowy katalog ACSI już dostępny
  fot. Bartłomiej Ryś

Nowy katalog ACSI już dostępny

Każdego roku inspektorzy ACSI odwiedzają ponad 9900 kempingów zlokalizowanych praktycznie na całym świecie. To jedna z najlepszych i najbardziej rozbudowanych baz traktujących o polach kempingowych. Integralną jej częścią jest corocznie wydawany katalog, który dostarczany jest wraz ze specjalną kartą rabatową. Jest ona honorowana na ponad 3600 kempingach. Katalog na rok 2021 można już zamawiać za pośrednictwem naszego portalu.

Posiadając kartę, katalog i podróżując po kempingach poza sezonem wysokim, zyskasz pewność opłaty jednej z kilku wybranych stawek pobytowych: 12, 14, 16, 18 lub 20 euro za noc. Przy każdym z kempingów, we wspomnianym już wcześniej katalogu, znajdziesz stosowną informację o tym, ile trzeba zapłacić.

To nadal nie wszystko. Z katalogiem i kartą otrzymujemy kod rabatowy, który upoważnia nas do zakupu specjalnej aplikacji dostępnej na smartfony, tablety lub komputery. Aplikacja jest dostępna tylko dla posiadaczy katalogów i kosztuje 3,59 euro. Przydatne filtry pomagają znaleźć odpowiednie miejsce na nocleg, a w przypadku niektórych obiektów możemy z poziomu aplikacji zarezerwować wybraną parcelę. Co ważne, nie potrzebujemy dostępu do internetu, by korzystać z bazy CampingCard ACSI.

Kartę wraz z katalogiem można zamówić na stronie www.polskicaravaning.pl/acsi. Cena: 89 zł za wersję angielską oraz 19 zł kosztów wysyłki. Łącznie: 108 zł. Uwierzcie, ta kwota zwróci się szybciej, niż wam się wydaje.


Redakcja19.02.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 5
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 2
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 2
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW