artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Camping Čikat zaprasza – to miejsce dla (nie tylko) ceniących aktywny wypoczynek
Camping Čikat zaprasza – to miejsce dla (nie tylko) ceniących aktywny wypoczynek

Nagrody dla najlepszych kempingów. Chorwacja zaprasza na wakacje

Czas czytania 2 minuty

Camping Čikat to caravaningowe miejsce z najlepszą infrastrukturą sportową w Chorwacji! Skąd taki wniosek? Kemping wygrał nagrodę główną w konkursie ACSI w kategorii „Most sports-loving campsite in Croatia”.

Gratulujemy, a przy okazji przyjrzyjmy się kempingowej bazie sportowej, dzięki której Čikat może pochwalić się tą nagrodą. Położony na terenie pięknego lasu sosnowego na wyspie Lošinj kemping ma szeroką gamę obiektów sportowych i rozrywkowych. Mało tego, turystów w aktywnościach sportowych wspierają animatorzy.
Do dyspozycji gości kempingu Čikat są 2 wielofunkcyjne boiska do piłki nożnej, koszykówki, tenisa i siatkówki. Jest miejsce do gry w badmintona i tenis stołowy. Animatorzy latem zapraszają na wspólną jogę i plater. Są też całoroczna siłownia wewnętrzna (otwarta także zimą) oraz siłownia na świeżym powietrzu. Sporty można uprawiać czysto rekreacyjnie i w ramach organizowanych przez kemping zawodów sportowych.
Nie można oczywiście nie wspomnieć o sportach wodnych. Słynny aquapark Čikat to przecież nie tylko fantastyczne zjeżdżalnie (w tym taka o długości 110 m), ale też duży basen o wymiarach 25 × 33 m, gdzie z pewnością odnajdą się miłośnicy pływania.

Nagród jest więcej

Camping Čikat należy do Grupy Jadranka, obok takich miejsc jak Slatina, Baldarin czy Bijar. Co ważne, wszystkie kempingi są regularnie nagradzane w licznych konkursach. Kempingi Baldarin, Slatina i Čikat zostały zaliczone do najlepszych kempingów w Chorwacji w roku 2023 przez Chorwackie Stowarzyszenie Kempingowe, co po raz kolejny jest potwierdzeniem udanego sezonu, ciągłych modernizacji i wysokiej jakości ofert. A przy tej okazji podkreślić trzeba inwestycje, jakie zostały zrealizowane w tym roku – nowe domki mobilne Freedhome w kempingu Slatina, nowe namioty glampingowe na kempingu Čikat oraz piękne działki Superior Mare i Superior w Baldarin, znajdujące się w niewielkiej odległości od morza.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
Artykuł pochodzi z numeru 3 (111) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator29.07.2023 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News