Reklama
Bilbord - bookingcamper

PODRÓŻE

miesiąc temu  14.01.2021, ~ Bartłomiej Ryś   

Konkurs ze Steną Line rozstrzygnięty! Pani Katarzyna płynie do Skandynawii

Rok 2020 był trudny dla nas wszystkich, ale to nie powstrzymało nas i Sponsora nagrody głównej do ogłoszenia kolejnego konkursu, w którym do wygrania była przeprawa promowa dla 4 osób i kampera do Szwecji. Zasady były proste: należało wykupić roczną prenumeratę naszego magazynu i wymyślić hasło łączące niesamowitą Skandynawię i caravaning. Zwycięzcą naszej zabawy jest pani Katarzyna!

Przypomnijmy: naszą tradycją stał się konkurs organizowany wspólnie z operatorem promowym Stena Line. Jego pierwszą edycję przygotowaliśmy z okazji targów Camper&Caravan Show w Nadarzynie w roku 2019. Jak wszyscy wiemy, targi te nie odbyły się rok później, ale i tak udało się zorganizować kolejny konkurs i zaprosić do niego wszystkich naszych Czytelników.

Zasady były proste: do 31 grudnia 2020 należało wykupić przynajmniej roczną prenumeratę naszego magazynu i wymyślić hasło, które promowałoby nie tylko Skandynawię, ale również podróżowanie po niej właśnie za pomocą kampera lub przyczepy kempingowej.

Na naszą skrzynkę mailową trafiło wiele odpowiedzi. Redakcyjnie udało nam się wybrać zwyciężczynię - panią Katarzynę! Oto propozycja hasła reklamowego:

Kamperowa rodzina z urokliwą Skandynawią przygodę zaczyna!

Serdecznie gratulujemy! Do pani Katarzyny wędruje zaproszenie na przeprawę promową w wybranym przez siebie terminie dla 4-osobowej załogi oraz ich pojazdu kempingowego. Liczymy na owocny urlop i ciekawą relację z podróży!

Zdecydowaliśmy się również dodatkowo wyróżnić odpowiedź pani Natalii, która otrzyma od nas zestaw gadżetów:

Do Skandynawii z przyczepą, kamperem lub namiotem 
Nie polecisz przecież samolotem. 
Szybko na prom Stena Line wsiadaj 
I o swojej podróży znajomym opowiadaj! 
Kiedy bliska Ci natura 
Do Skandynawii daj nura! 
Caravaning to świetna sprawa 
I promem do Skandynawii wyprawa. 
Kiedy caravaning w duszy gra 
Prom do Skandynawii odpływa... 

PS. Serdecznie podziękowania składamy na ręce Sponsora nagrody głównej. Firma Stena Line, pomimo trudnego roku, zaufała nam po raz kolejny. Dziękujemy!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony