ReklamaA1 - katalog ACSI

PODRÓŻE

ponad rok temu  09.01.2019, ~ Bartłomiej Ryś   

Fundacja przede wszystkim zrzesza fanów kabrioletów i organizuje dla nich niezwykłe wycieczki po Polsce i Europie

Fundacja przede wszystkim zrzesza fanów kabrioletów i organizuje dla nich niezwykłe wycieczki po Polsce i Europie fot. Cabrio Poland

Możemy to powiedzieć już oficjalnie: Fundacja Cabrio Poland, największa instytucja zrzeszająca fanów samochodów „bez dachu” i „Polski Caravaning” w 2019 roku rozpoczynają ścisłą współpracę. Na naszych łamach znajdziecie zaproszenia na imprezy organizowane przez Fundację, na części z nich pojawimy się osobiście. Współpraca ta będzie również doskonałą okazją do szerszego pokazania obu pasji oraz projektu pierwszego na świecie kampera-kabrio, o którym pisaliśmy TUTAJ.

Z przedstawicielami Fundacji Cabrio Poland poznaliśmy się na targach Retro Motor Show w Poznaniu. To tam szybko złapaliśmy wspólny język i zdecydowaliśmy się na wspólną promocję wydarzeń organizowanych zarówno przez nas, jak i przez Fundację. Współpraca, co ważne, ma charakter bezpłatny, zależy nam wyłącznie na połączeniu dwóch pasji i dwóch podobnych typów samochodów. Wszakże zarówno kamper, przyczepa kempingowa jak i kabriolet służą szeroko pojętemu wypoczynkowi.

Co ciekawe, część osób podróżujących kabrioletami… ciąga za sobą przyczepy kempingowe! Niektórzy członkowie Fundacji aktywnie uczestniczą w przeróżnych zlotach i targach caravaningowych. To ostateczny dowód na to, że obie dziedziny motoryzacyjno-turystyczne są sobie bardzo bliskie.

Co w (niedalekiej) przyszłości nas czeka?

Przede wszystkim otwarcie nowego sezonu CABRIO POLAND 2019, które obędzie się w Pałacu w Dębinie. Impreza ma charakter otwarty, każdy, komu podróżowanie autem „bez dachu” sprawia przyjemność, jest mile widziany. Program wydarzenia będzie na bieżąco aktualizowany. Najszybszy dostęp do najświeższych informacji otrzymamy dołączając do oficjalnego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/697520443976226/ 

Uwagę przykuwa przede wszystkim malownicze miejsce. Rzućcie okiem na facebookowy profil https://www.facebook.com/palacwdebinie i oceńcie sami, czy warto się tam pojawić. 

Inne imprezy (które będziemy szczegółowo prezentować na naszych łamach) to m.in. wyjazd na Bałkany (https://issuu.com/cabriopoland.com/docs/cp_wyprawa_ba_kany_8523162b89453b) oraz Summer Patrol by CABRIO POLAND, czyli trzydniowy wyjazd z korowodem cabrio, noclegami i zwiedzaniem (od Świnoujścia aż na Hel). 

Rok 2019 - łączmy dwie pasje!

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony