artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia assistance
Kamperowy zawrót głowy z Unity Line

Kamperowy zawrót głowy z Unity Line

Czas czytania 4 minuty

Masz kampera lub przyczepę kempingową? Skorzystaj z 35-procentowego rabatu na rejs do Szwecji z Unity Line. Wybierz podróż promem Polonia lub Skania oraz miejsce w komfortowej kabinie w atrakcyjnej cenie.

Co zrobić, aby otrzymać tak wysoką zniżkę i to w samym szczycie sezonu wyjazdowego? Wystarczy zadzwonić (+48 91 88 02 909) lub napisać (rezerwacje@unityline.pl) i przy rezerwacji rejsu w jedną lub obie strony podać kod rabatowy: SC. Gotowe! Oferta obowiązuje w najcieplejszych miesiącach roku, czyli od 1 maja do 30 września br. Ale uwaga! Liczba miejsc ze zniżką jest ograniczona, warto więc rezerwować bilety wcześniej!

Zasady

  • Zniżka dotyczy rejsów promami Polonia i Skania w okresie: 01.05 – 30.09.2022, przy rezerwacji podróży w jedną lub obie strony.
  • 35% zniżki dotyczy transportu w jedną lub obie strony: kampera, auta z przyczepą kempingową, kabin, osób w aucie.
  • Rabatu nie można łączyć z innymi rabatami i ofertami, tj. karnet, pakiet z dzieckiem, bilet na most.
  • Kod promocyjny dla tej oferty to: SC.
  • Liczba miejsc ze zniżką jest ograniczona.
  • Dane osobowe mogą zostać zmienione po zakupie biletu nie później niż 24 godziny przed planowaną podróżą.
  • Oferta dostępna telefonicznie: +48 91 88 02 909 oraz pod mailem: rezerwacje@unityline.pl.
  • Oferta nie jest dostępna u naszych agentów ani online.
  • Oferta wymaga dokonania za nią opłaty przed wyjazdem.

Szczegóły: TUTAJ 

Kamperem przez Szwecję
Szwecja to idealny kraj dla podróżujących kamperem, i to z bardzo wielu powodów. Jednym z nich są z pewnością szerokie, bezpieczne drogi i bezpłatne autostrady. Poza tym obowiązujące w Szwecji prawo pozwala zatrzymać się na jedną noc praktycznie wszędzie poza miastem. A promy do Szwecji kursują regularnie. Warto więc wybrać się tam choćby na kilka dni, żeby poznać ten piękny, dziki i niezwykle przyjazny turystom kraj.

ReklamaKamperowy zawrót głowy z Unity Line 1
Co warto zobaczyć w Szwecji?
Szwecja to bardzo duży kraj. Chcąc zwiedzić ją kamperem, powinieneś dokładnie zaplanować swoją trasę. Zależy ci, żeby zwiedzić przepiękny Sztokholm? A może chciałbyś spędzić noc w lodowym hotelu i zobaczyć zorzę polarną? Warto zastanowić się, na czym zależy ci najbardziej i odpowiednio zaplanować podróż. Atrakcji turystycznych w Szwecji jest bardzo dużo, a zwiedzając ją samochodem, możemy wybrać to, co interesuje nas najbardziej.

Piękna i dzika natura
W Szwecji znajduje się bardzo dużo niezwykle interesujących parków krajobrazowych. Jeśli lubisz dziką przyrodę, powinieneś wybrać się choćby do Skanii, żeby zwiedzić trzy niezwykłe przyrodnicze rezerwaty. Możesz tam również obejrzeć liczne zamki i dworki, które często są otwarte dla zwiedzających.

Klimatyczne nadmorskie miejscowości
Na południu Szwecji zieleń przeplata się z małymi miasteczkami i rybackimi wioskami, które zauroczą cię swoim wyjątkowym klimatem i nadmorską architekturą.

Lodowy hotel w Jukkasjärvi – w szwedzkiej części Laponii
Jeżeli chciałabyś jednak dojechać do północnych krańców Szwecji, warto zobaczyć lodowy hotel. To najstarszy tego typu obiekt na świecie, w którym całe wyposażenie powstało z lodowych bloków i tylko łazienki znajdują się w ogrzewanym budynku. Hotel roztapia się w połowie kwietnia i jest na nowo budowany w listopadzie.

Sztokholm i Göteborg
Podróżując po Szwecji, powinieneś również odwiedzić stolicę. Dostojny Sztokholm nazywany bywa „Wenecją Północy”, ponieważ został zbudowany na 14 wyspach i wysepkach połączonych 53 mostami. Z kolei Göteborg to miasto portowe i największe centrum uniwersyteckie w całej Skandynawii, znane z licznych kanałów, po których pływają specjalne łodzie.

ReklamaKamperowy zawrót głowy z Unity Line 2
 
Więcej informacji na unityline.pl
tel. +48 91 88 02 909
rezerwacje@unityline.pl

Kamperowy zawrót głowy z Unity Line 3

Unity Line zastrzega sobie prawo do zmiany długości i warunków promocji. Informacje na temat procedur i środków zapobiegawczych stosowanych na promach Unity Line podczas pandemii Covid-19 są dostępne na stronie internetowej firmy.


Redakcja30.05.20220
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News