artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper
Kamperem po Skandynawii? Oferta na prom

Kamperem po Skandynawii? Oferta na prom

Masz kampera i chciałbyś z jego pomocą zwiedzić Skandynawię? Prawdopodobnie rozglądasz się za ofertą promu, który zabierze ciebie, twoją rodzinę i twój „mobilny domek”. Caravaning już dawno „odkrył” operator promowy Stena Line, który oferuje specjalny rejs do Szwecji od 424 zł za osobę. Jak wyglądają szczegóły?

Na pokład promu bez problemu zabierzesz kampera. Dwa noclegi w wygodnej kabinie statku otrzymujemy już w pakiecie. Przy czterech osobach wyjazd z kamperem to wydatek rzędu 424 zł za osobę. W cenie znajdziemy nie tylko rejs w dwie strony i miejsce w 4-osobowej kabinie z łazienką, ale też rozrywkę na statku podczas dnia. Pojazd może mieć maksymalnie 10 m długości i 4 m szerokości, więc nie powinniśmy mieć problemu z zabraniem większości kamperów dostępnych na polskim rynku. Co ważne, oferta tyczy się również samochodów z przyczepą kempingową – holownik nie może przekroczyć 6 m długości i 2 m wysokości. Dopłatę stosuje się tylko w przypadku samochodów wyższych (w tym tych z rowerami na dachu).

Wypłynięcie promu odbywa się zawsze na czwartki i piątki z Gdyni. Powrót z Karlskrony w niedzielę, nie później niż jedenastego dnia od wyjazdu. Podczas rezerwacji trzeba wybrać opcję „minibus”. Pamiętajmy też, że liczba miejsc jest ograniczona, warto nasz wyjazd zaplanować wcześniej.

Szczegóły: www.stenaline.pl/do-szwecji/kamperem-po-skandynawii


Redakcja16.07.20190