artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - ACSI
Čikat na zimowy urlop

Čikat na zimowy urlop

Czas czytania 2 minuty

Kemping Čikat rozpoczyna właśnie kolejny sezon turystyki zimowej, który opiera się na starej tradycji, gdy wyspę odwiedzała wiedeńska arystokracja. Mocno wierzyliśmy, że nasza wyspa ma wiele do zaoferowania nawet poza szczytem sezonu i dlatego jako jeden z pierwszych kempingów w Chorwacji zdecydowaliśmy się na działanie całoroczne. Jak się później okazało, ryzyko, które podjęliśmy, opłaciło się!

Čikat na zimowy urlop 1

Čikat na zimowy urlop 2

Čikat na zimowy urlop 3

Od skromnych początków, kiedy na obozie sylwestrowym gościliśmy zaledwie 94 ­osoby, 7 lat później tę samą imprezę odwiedziło ponad 1000 ­gości! Mimo to nadal jesteśmy bardzo zmotywowani i chcemy bić kolejne rekordy frekwencji. Goście, którzy odwiedzają nas zimą, należą do bardzo różnych grup: od rodzin z małymi dziećmi, przez miłośników przyrody, po cyfrowych nomadów lub pary na emeryturze, które wynajmują własne domy na kilka miesięcy i przeprowadzają się do tymczasowego domu na kempingu Čikat.
Charakter współczesnego podróżowania w caravaningowym stylu kształtują ci, którzy wybierają lokalizacje zapewniające wspaniałe samopoczucie i w których czują się dobrze (szczególnie po pandemii).

Čikat na zimowy urlop 4

Čikat na zimowy urlop 5

Czyste powietrze pierwszej kategorii, łagodny klimat, 2500 słonecznych godzin w roku, trasy rowerowe i piesze to gwarancja, że Lošinj będzie idealnym wyborem na zimowy wypoczynek; miejscem, gdzie osiągniemy równowagę między duszą a ciałem. Dlaczego? Ponieważ oprócz usług zdrowotnych na Lošinju można również cieszyć się zajęciami na świeżym powietrzu i doskonałą kuchnią śródziemnomorską, a także bogatą ofertą turystyczną i kulturalną.
Od 6 listopada do 24 marca 2024 r. Čikat proponuje pakiety na zimowy kemping dla 2 osób za jedyne 23,20 euro za dzień – w tym miejsce kempingowe, prąd i woda. Również dla tych, którzy chcą zostać dłużej i skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw wyspy, przygotowaliśmy ofertę na długi pobyt w domkach mobilnych, gdzie przy pobycie 2-tygodniowym wypoczywający otrzymają 20% rabatu, 40% natomiast przy pobycie miesięcznym (z wyjątkiem okresu 23 grudnia – 8 stycznia).

Čikat na zimowy urlop 6

Čikat na zimowy urlop 7

W naszym zimowym programie szczególny nacisk położony jest na czas świąt Bożego Narodzenia. Można zakupić specjalne pakiety, które łączą postój na parceli lub w domku mobilnym, obejmujące kolację sylwestrową, warsztaty kreatywne, takie jak filcowanie wełny, warsztaty art&wine, kiermasz lokalnych produktów oraz występy DJ-ów i zespołów. Również przy wsparciu wspólnoty turystycznej w mieście Mali Lošinj odbywają się liczne imprezy: koncerty, jarmarki, dostępna jest bogata oferta gastronomiczna. W miłej, urlopowej atmosferze, w towarzystwie świątecznego nastroju, poczujesz się jak w domu! 
Do zobaczenia na wyspie Lošinj i na kempingu Čikat!

Artykuł pochodzi z numeru 6 (114) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator05.02.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Kemping Čikat
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News