artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Przy większości wyżej wymienionych stacji znajdziemy duże parkingi, idealne, by zaparkować tam naszego kampera
  fot. Bartłomiej Ryś Przy większości wyżej wymienionych stacji znajdziemy duże parkingi, idealne, by zaparkować tam naszego kampera

Gdzie na narty na Dolnym Śląsku? [LISTA]

Czas czytania 2 minuty

Weekend to idealny moment, aby uruchomić swojego kampera i ruszyć na jedno- bądź dwudniowy wypad na narty do jednej ze stacji narciarskich ulokowanych na Dolnym Śląsku. Jak podaje portal wroclaw.pl, nie wszystkie resorty narciarskie oferują swoje usługi. Powód jest prosty: złe warunki pogodowe i temperatury powyżej 0 stopni Celsjusza. Na szczęście jest kilka obiektów, które nie dość, że funkcjonują od tego weekendu, to jeszcze oferują niższe ceny karnetów.

Zieleniec Ski Arena

Mówiąc krótko, Zieleniec zasypało. Do tego w ruch poszły armatki, więc warunki do jazdy na nartach lub snowboardzie są idealne. Temperatura utrzymuje się zazwyczaj poniżej 0 stopni.

Na moment pisania niniejszego artykułu, temperatura oscyluje w granicach -6 stopni. Idealnie!

Czarna Góra Resort

Tutaj, podobnie jak w Zieleńcu, warunki są idealne. Korzystać z tras można od godziny 9:00 do 21:00.

Ski&Sun Świeradów

W ten weekend nie jest planowane uruchomienie stacji - dopiero od 18 grudnia. Warto jednak o tym miejscu pamiętać ze względu na duży parking przed samym wyciągiem (idealny pod kampery i przyczepy)

Superstacja Czarnów

W okolicy Jeleniej Góry można skorzystać z Superstacji Czarnów. Uruchomiona dziś, oferuje Nocne Jazdy. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie trasy są już czynne.

Winterpol Karpacz Biały Jar

Idealnymi warunkami może się też pochwalić Winterpol Karpacz Biały Jar. Stoki są na bieżąco dośnieżane, obsługa wykorzystuje panujący mróz.

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravans Salon 2023 16.08-29.10 Sebastian

Bartłomiej Ryś15.12.20180
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News