artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Cudze chwalicie, swego nie znacie

Cudze chwalicie, swego nie znacie

Czas czytania 3 minuty

Baza caravaningowa w Polsce znacząco odstaje od tego, co ma do zaoferowania zaplecze w innych krajach, jednak wraz z rozwojem branży w naszej ojczyźnie pojawia się coraz więcej miejsc, które standardem nie tylko nie odstają od zagranicy, ale z sukcesami z nią konkurują. Właściciele nowych kempingów zdają sobie sprawę z tego, że w Polsce również przybywa wymagających klientów i z myślą o nich tworzą miejsca zaspokajające potrzeby nawet tych najwybredniejszych.

Właściciele term Gorący Potok w Szaflarach postanowili zaprosić do swojego obiektu także miłośników caravaningu. Dzięki temu obok ich obiektu powstał nowoczesny, całoroczny camp dla kamperów i przyczep, składający się z 48 komfortowych miejsc postojowych, wyposażonych w przyłącza wody i prądu. To jedyny w Polsce całoroczny kemping z bezpośrednim dostępem do basenów termalnych. Położenie w niezwykle urokliwym miejscu nad Białym Dunajcem, w otulinie pięknego świerkowego lasu, tuż u podnóża Tatr, w sąsiedztwie kompleksu Term Gorący Potok sprawia, że słowo „wypoczynek” nabiera zupełnie nowego znaczenia, a kamperowa przygoda w komfortowych warunkach i termalny relaks w wysokiej klasy obiekcie SPA dostępne są w obrębie jednego obiektu, bez potrzeby przemieszczania się. Tutaj czas płynie inaczej!
Na komfort biwakowania na kempingu składa się wiele czynników, a jednym z kluczowych jest zaplecze sanitarne i bytowe. Właściciele obiektu dołożyli starań, by te urządzone były zgodnie z najwyższymi standardami. Znajdziemy więc tu wygodne, całkowicie wyposażone sanitariaty, pralnię, suszarnię na sprzęt zimowy, bawialnię dla dzieci oraz w pełni zaopatrzoną kuchnię z jadalnią.
Na terenie pola kempingowego można skorzystać również z serwisu kamperów i przyczep, placu zabaw oraz wyznaczonego miejsca na grillowanie. Istnieje również możliwość wynajęcia domku tiny house, dzięki czemu możemy wybrać się na wypoczynek ze znajomymi, którzy nie posiadają własnego mobilnego domu. Gorący Potok z radością ugości też naszych czworonożnych przyjaciół.
Recepcja i obsługa są do dyspozycji gości w godzinach 9-22, więc nawet późny przyjazd nie będzie problemem.

Cudze chwalicie, swego nie znacie 1

Kemping połączony jest bezpośrednim przejściem z kompleksem termalnym, którego oferta zasługuje na oddzielny artykuł. Kompleks term Gorący Potok tworzą baseny zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34-40°C. Kąpiele w naturalnej surowej wodzie siarkowej pozwolą zadbać o wasze zdrowie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – najmłodsi mogą się wyhasać w przygotowanych specjalnie dla nich strefach z atrakcjami, szukający relaksu skorzystać z szerokiej oferty strefy basenowej lub SPA. W obiekcie znajdziemy też lokale gastronomiczne, gdzie spędzimy miło czas i uzupełnimy zasoby energetyczne dzięki serwowanym daniom, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia dorosłych i dzieci.
Gorący Potok położony jest w Szaflarach, przy głównej drodze do oddalonego o 15 km Zakopanego, dzięki takiej lokalizacji jest świetną bazą wypadową w Tatry, Gorce i Pieniny.

Sprawdź aktualne promocje

Artykuł pochodzi z numeru 5 (113) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator17.11.2023 zdjęć 3
Artykuł powstał we współpracy z marką Termy Gorący Potok
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News