artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Circle K buduje infrastrukturę caravaningową

Circle K buduje infrastrukturę caravaningową

Czas czytania 1 minuta

Sieć stacji paliw Circle K w komunikacie prasowym poinformowała, że w wybranych punktach zostały zamontowane profesjonalne stanowiska serwisowe dla kamperów z systemem spłukiwania i poboru wody. Odpowiedzialna za montaż i produkcję punktów jest firma CamperSystem. 

Aby ułatwić podróżowanie samochodami kempingowymi sieć Circle K udostępniła klientom instalacje umożliwiające uzupełnienie wody w zbiornikach i zrzut nieczystości oraz płukanie zbiornika kampera i przyczepy. Na obecną chwilę stanowiska serwisowe są dostępne na:

  • stacja Circle K - MOP Lubień
  • stacja Circle K - MOP Machnacz przy autostradzie A1
  • stacja Circle K - Jędzychowice przy niemieckiej granicy
  • stacja Circle K - Nowy Targ.

W punktach zlokalizowanych przy MOP korzystanie z instalacji jest bezpłatne. Planowany jest montaż kolejnych instalacji, na początek w województwach zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim. 

Jednocześnie Circle K przypomina o swojej bogatej ofercie gastronomicznej. Na każdej stacji można napić się aromatycznej kawy, zatankować paliwa czy AdBlue. 

Letnie promocje zachęcają także do spróbowania orzeźwiającego napoju K Freeze na bazie kruszonego lodu, mrożonej kawy lub skorzystanie ze specjalnych ofert przygotowanych dla uczestników programu Circle K Extra.


Bartłomiej Ryś07.06.2021
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News