artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Camping Alexa wśród najczęściej wyszukiwanych kempingów w Europie

Camping Alexa wśród najczęściej wyszukiwanych kempingów w Europie

Czas czytania 1 minuta

Niemiecki portal Camping.info przygotował zestawienie stu najczęściej „klikanych” kempingów minionego lata. Na jednym z czołowych miejsc znalazł się Camping Alexa – jedyny polski kemping w tym zestawieniu. – To ogromne osiągnięcie, z którego jesteśmy bardzo dumni – cieszą się gospodarze.

Camping.info przeanalizował zapytania ponad 9 milionów odwiedzających portal, identyfikując najczęściej poszukiwane kempingi lata. Ranking pokazuje, które z ponad 23 000 objętych platformą kempingów były najchętniej klikane, ciesząc się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród wczasowiczów.

Chociaż najpopularniejszym kierunkiem wśród użytkowników portalu są Niemcy (u naszych zachodnich sąsiadów znajduje się aż 38 na 100 objętych zestawieniem kempingów), to pierwsze miejsce w rankingu zajął Campeggio Europa Silvella Camp nad jeziorem Garda (Włochy), wyprzedzając Camp MondSeeLand i kemping Berau nad jeziorem Wolfgangsee (oba w Austrii). Dużym zainteresowaniem ciszą się również obiekty w Chorwacji.

Podstawą rankingu jest analiza odsłon ponad 23 000 kempingów z 44 krajów uwzględnionych przez camping.info – najczęściej odwiedzaną platformę kempingową w krajach niemieckojęzycznych. Analizowane były odsłony strony w okresie od maja do września br.

Cały ranking dostępny jest w TYM MIEJSCU.


Krzysztof Dulny 29.09.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News