artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Camper Park Olandia

Camper Park Olandia

Czas czytania 3 minuty

Czy słyszeliście o magicznej Olandii? Zlokalizowana jest w Prusimiu, w powiecie międzychodzkim, zaledwie 70 km od Poznania i Gorzowa Wielkopolskiego. 6 hektarów terenu, bezpośredni dostęp do jeziora, a wszystko to w otulinie Puszczy Noteckiej. Czego chcieć więcej?

Olandia zaprasza!
Na wczasowiczów czeka 60 utrzymanych w rustykalnym stylu pokojów, a od niedawna również 15 stanowisk postojowych dla kamperów i przyczep kempingowych, zrealizowanych przez firmę Camper System, a zlokalizowanych nad samym jeziorem. Parcele wyposażone są w przyłącza prądu i wody. Bliskość całorocznego punktu serwisowego (zrzut wody szarej i czarnej) dodatkowo podnosi komfort pobytu.
Z punktu serwisowego na terenie Olandii korzystać mogą również kampery w tranzycie, które nie planują zatrzymywać się na noc w camper parku, a muszą opróżnić zbiorniki brudnej wody i dotankować czystą.

Spędź urlop w zabytkowym folwarku
Olandia powstała z myślą o wypoczynku. Rodziny z dziećmi, zakochani, seniorzy – wyjątkowy czas spędzą tu wszyscy, bez względu na wiek. Na wyrozumiałość gospodarzy mogą liczyć nawet zwierzaki.
Na terenie ośrodka znajdują się prywatna plaża, spa, kort tenisowy, wielofunkcyjne boisko, stajnie, pole do minigolfa, skansen miniatur, zabytkowe wiatraki, minizoo, bawialnie dla dzieci, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, a także serwująca dania kuchni regionalnej restauracja Olenderskie Smaki. Listę uzupełni niedługo kryty basen, którego dostępność zaplanowano od lipca 2022. W okresie wakacyjnym organizowane są liczne atrakcje związane z wodą, warsztaty kulinarne, animacje dla dzieci i dorosłych, kino familijne i wiele innych.

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravans Salon 2023 16.08-29.10 Sebastian
Jeśli więc marzysz o idealnym wypoczynku z dala od zgiełku miasta, a ekologia, slow food i bliskość natury są dla ciebie ważne, zarezerwuj wypoczynek w Olandii! 

Mapa punktów serwisowych i camper parków zrealizowanych w Polsce przez firmę Camper System

Szczegółowe informacje dostępne są na www.olandia.pl, można ich zasięgnąć również pod numerem telefonu 
608 467 367.

Artykuł pochodzi z numeru 3 (105) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator11.07.20220 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News