artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Boże Narodzenie i sylwester na kempingu? Chorwacja!

Boże Narodzenie i sylwester na kempingu? Chorwacja!

Czas czytania 2 minuty

Chorwacja to jedna z ulubionych destynacji wakacyjnych Polaków, ale co powiecie na spędzenie w tym przepięknym kraju świąt i/lub przywitanie nowego roku? Otwarty przez cały rok kemping Čikat na wyspie Lošinj zaprasza!

Może nie jest to najlepszy czas na morskie kąpiele, ale na kempingu atrakcji nie zabraknie. Baseny, restauracje, fitness, warsztaty dla dzieci i dorosłych... – lista jest długa, a dla wszystkich zainteresowanych kemping Čikat przygotował specjalną ofertę noclegu w cenie 20 euro, która obowiązuje w okresie od 23.10.2022 r. do 01.04.2023 r.

Lošinj to idealne miejsce na zimowy wypoczynek. Biorąc pod uwagę liczbę słonecznych godzin, ta chorwacka wyspa zajmuje drugie miejsce wśród najbardziej słonecznych destynacji w całej Europie. Panuje tu łagodny klimat śródziemnomorski, a średnia temperatura powietrza zimą wynosi około 7°C.

Właśnie w takim klimacie możecie spędzić święta Bożego Narodzenia i przywitać nowy rok. Kemping Čikat przygotował kilka pakietów, które obejmują m.in. udział w imprezie sylwestrowej z muzyką na żywo i bogatym menu – to ich punkt wspólny. Różnią się natomiast liczbą dni pobytu i osób, które mogą z danej oferty skorzystać. Ceny zaczynają się od 308 euro.

Jeśli jednak uznasz, że żaden z przygotowanych pakietów nie spełnia twoich oczekiwań, a mimo wszystko chciałbyś wziąć udział w imprezie sylwestrowej, nic nie stoi na przeszkodzie. Cena noworocznego menu wynosi 73 euro za osobę. Dzieci od 3 do 12 lat płacą 50%, a dzieci poniżej 3 lat bawią się bezpłatnie.

ReklamaBoże Narodzenie i sylwester na kempingu? Chorwacja! 1
Kemping przygotował również ofertę dla tych, którzy zechcą spędzić na Lošinj nieco więcej czasu. Bez względu na długość pobytu, nudzić się nie będziecie. Wiele atrakcji przygotował oczywiście sam kemping (sprawdźcie TUTAJ), ale na udział w licznych wydarzeniach zapraszają również włodarze miasta Mali Lošinj.


Krzysztof Dulny 12.12.2022
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News